Kytarový Jack si dá repete


ikona
imf
sequel
 

První Škola ro(c)ku byla nečekaným hitem. Úsporně spíchnutý rodinný film za třicet milionů dokázal světu, že Richard Linklater se umí toulat nejen v hlubinách artové duše (jen si vzpomeňte na Temný obraz nebo Sním či bdím). A Jack Black ruloval skoro stejně jako ty (velmi sympatické) děti. Zkrátka hit, který studiu vydělal kolem šedesáti milionů dolarů jen v kinech. A to si žádá sequel. Hollywoodské straky si o něm šeptají už pár let, ale až teď se Paramount rozhoupal a obvolal všechny důležité persóny. A výsledek? Pokračování bude a kouzlo rocku v něm pozná celá Amerika!

School of Rock 2: America Rocks přivede na plac staré známé. Richard Linklater za kamerou, Jack Black před kamerou a pravděpodobně se podaří sehnat i většinu dětí, které v prvním díle chtivě zahřívaly nástroje. Jejich nejoblíbenější učitel je bere na dobrodružný výlet přes celé Státy, aby se zúčastnili prestižní soutěže o nejlepší školní kapelu vůbec. Je to sice trochu vykonstruovaná zápletka, ale Linklater už má snad období spálených prstů za sebou (všichni už jsme zapomněli na Špatné zprávy pro medvědy) a Black poslední dobou chytá vítr do plachet, takže by to mohla být velká legrace. Rodinný žánr vážně skomírá a podobné injekce, i když z poněkud vynuceného sequelového ranku, mu mohou jedině pomoct. Scénář napsal opět Mike White (v jedničce ho můžete i vidět, jako Blackova spolubydlícího Neda Schneeblyho). Na festivalu v L.A. se přiznal, že mu při dopisování scénáře tekly slzy. Znám ten pocit... když je hotovo a blíží se honorář. :)

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace