Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Hračička Spielberg


ikona
imf
steven spielberg
 

Ano, my víme. Už začíná být nuda informovat o tom, co zase Steven koupil nebo popadnul do svých drápů. V Dreamworks teď není do čeho píchnout, když herci za okny hartusí cedulemi o stávce, takže Steven surfuje po netu a přemýšlí, v čem by utopil svoje miliony. A zřejmě už našel stopu. Je jich popravdě rovných devětatřicet a Spielbergovi připadá plánovaný koncept natolik hravý, že už shání scenáristu, který by ho zarámoval do podoby celovečeráku. The 39 Clues je multimediálním nápadem, který se během následujících dvou let (startuje se v září, až půjdou dětičky do školy) rozprostře na stránkách deseti knih, na sběratelských kartičkách, online hrách a dalších místech, do kterých mají malé i velké děti přístup. Hraje se tu o slušných deset tisíc dolarů, ale vyhrát je mohou jen ti nejbystřejší. Po Abramsově bojovce tedy další výzva pro mladé mozky.

Tady si ovšem tvůrci potrpí na složitý a předem daný příběh, který se bude prolínat celým pátráním. Hlavními hrdiny budou potomci nejmocnější rodiny světa. Cahillovi možná neznáte, ale mezi jejich předky patří např. Houdini nebo Napoleon. Dobrodružství začíná ve chvíli, kdy naposled vydechne Grace Cahill, opatrovnice rodinného odkazu, která těsně před svou smrtí změní závěť. Dědicům dá na výběr... chcete milion dolarů nebo nápovědu k největšímu tajemství na světě?

Do podobné situace budou postaveni i čtenáři a "hráči", kteří budou muset během dvou let najít klíč k souvislostem a záhadám rodu Cahillů. Poslouží jim k tomu devětatřicet nápověd skrytých všude možně. Budete bloudit prstem po mapě, ale i v kronikách lidstva. Spielberg je z projektu nadšený a tvrdí, že je to materiál na tři až čtyři kvalitní dětské filmy. V žánru je teď až po kolena, protože s Peterem Jacksonem připravuje celovečerní adaptaci Tintina. O globálním stopování ještě určitě uslyšíme, ale musíme doufat, že Spielberga tahle dravost jen tak neopustí. Před sebou má ještě životopis prezidenta Lincolna a jeho šuplíky přímo přetékají nápady, které ještě nestihl zrealizovat. Tohle by mohl být jeden z nich. A nebo ho uvidíme už napřesrok v kinech. U Stevena člověk nikdy neví. 

© copyright 2000 - 2023.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace