Průšvihář Wilson?


ikona
imf
owen wilson
 

Tvrďák Taylor právě útočí na americká kina, ale Paramount se právem obává, že první víkend nepřinese čísla, která vykázaly starší filmy z Apatowovy produkční firmy. Druhou Zbouchnutou jsme ani nečekali, ale příběh o ošuntělém bodyguardovi, co chrání nerdy ze školy, bude mít co dělat, aby zachránil pověst své hlavní hvězdy - Owena Wilsona. Je sice všeobecným trendem, že veškerá sebranka z Frat Packu mizí za obzorem (zuby nehty se zatím drží jen Ben Stiller), ale Wilson má na zádech ještě dotěrné novináře. Loni se pokusil spáchat sebevraždu a to je téma, kterému se v rozhovorech zkrátka nevyhnete. Možná proto se Wilson neobjevil v žádné talkshow a nebyl přítomen ani na tiskovkách k filmu. To by však mohlo tržbám řádně přitížit.

V roce 1998 se něco podobného zažil Eddie Murphy. V roce 1998 měl premiéru jeho Svatý muž, přičemž jen pár měsíců předtím si slavný komik prožil skandál, když byl v autě přistižen s transexuálem. Prý ho chtěl jenom svézt. O incidentu si novináři štěbetali další rok a z ambiciózní komedie se stal obrovský propadák, další hřebík do rakve jeho kariéry.

A Murphy rozhodně není sám. Disney měl podobné starosti v roce 2006, když Mel Gibson utrousil pár nejapných poznámek na adresu Židů a zas byl oheň na střeše, tentokrát kvůli Apocalyptu. Tehdy však studio nechalo herce a režiséra udělat alespoň pár rozhovorů. Stejně hrdě se k aféře Hugha Granta z roku 1995 (další prostitutka) postavili Foxové, když ho vyslali na klasický kolotoč rozhovorů a tiskovek. Z aféry se udělala "velká legrace" a filmu to nakonec neublížilo.

Jak dopadne Taylor se dozvíme už za pár hodin, kdy budou k dispozici páteční výsledky. Můžeme namítat, že Apatowovy filmy zatím nikdy nestály na hvězdách, ale Taylor vypadá už z trailerů jako druhá liga. Wilson sice nakonec svolil ke krátkým reklamním šotům, které běžely např. před Simpsonovými nebo Family Guyem, ale bude to stačit? A pokud bude mít Tvrďák úspěch, připíše se to na Wilsonův účet? Tak nějak mám pocit, že v téhle hře blonďatý smíšek nemůže zvítězit.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace