Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Animovaný Batman na obzoru


ikona
imf
animovanýbatman
 

Všichni teď mají plnou hlavu Temného rytíře a Jokerova šatníku, ale v pozadí se nám začíná rýsovat moc sympatický přívěšek k jedné z největších comicsových událostí letošní sezóny. Batman si na animovaných filmech vždycky zakládal (dva úspěšné seriály, několik celovečeráků), takže není divu, že se s návratem Jokera objevuje nápad na další trošku do mlýna. A je blíž než si myslíte. Batman: Gotham Knight se totiž na pultech krámů objeví několik dnů či týdnů před premiérou Nolanova filmu. Dějově by mělo šest krátkých příběhů pokrýt události ke kterým došlo mezi první a druhým snímkem. Připomíná vám to AniMatrix? Mělo by! Stejně jako tehdy bude totiž na povídkách spolupracovat hned několik režisérů a studií, přičemž drtivá většina z nich pochází z Japonska. Batman si podává ruce s anime? Tady se asi násilím a temnou atmosférou šetřit nebude.

Batmana namluví Christian Bale a na scénářích pracovali jak comicsoví autoři, tak třeba David Goyer nebo si japonská studia prostě pomohla z vlastních zdrojů. Ostatně celý projekt by měl být o nejrůznějších stránkách Batmanovy duše. Snad se to povede. Ve hře jsou lidé zodpovědní třeba za Steamboye, původní Ghost in the Shell nebo Ninja Scroll, podle šeptandy pak třeba i Satoshi Kon (Perfect Blue, Paprika). Se vší úctou k Jokerovi, na Gotham Knight se těším ještě víc než na Temného rytíře.

© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace