Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Radostné Vánoce přeje MovieZone


ikona
Cival
moviezoneredakcetrailer tribute
 

Ulice páchnou rybinou, v obchodech se tlačí dvakrát víc lidí, než dovolují požární předpisy, a televizní program přetéká vykopávkami se zvýšeným obsahem sacharidů. Inu, Vánoce jsou tady zase se vší parádou. Možná vás ten adventní ryk zahltil, možná jste odmítli zabít kapra, a proto s vámi partnerka nemluví, možná vám naskakují pupínky z instantních televizních mouder, v nichž se těžko hledá smysl (viz moje oblíbené „Vánoce – kniha splněných přání“). Naštěstí tu máte MovieZone, která vám vždycky ráda popřeje pěkně od srdce a která vám s upřímností sobě vlastní připomene, že Vánoce nejsou ani tak o dokonale křupavých rohlíčcích nebo o vytuněných dárcích, ale o pohodě, relaxaci a dobrém filmu před spaním. Užijte si je tak jak je máte rádi, se vším všudy.

A pokud na vlastní kůži necítíte, že tu máme „šťastné a veselé“, dopřejte si krátký motivační klip, plný tance, úsměvů, lásky a jiných kýčovitých radostí, bez nichž bychom mohli jen stěží přežít do dalšího Štědrého dne. Trailerový sestřih má na svědomí šéf naší PR sekce a střihač samouk Silence, jemuž tímto děkujeme a těšíme se na další klipy. Snad vás naladí stejně jako tento.

CHRISTMAS TRAILER TRIBUTE (39.81 Mb)

P.S.: Tak jako mnoho jiných audiovizuálních majstrštyků, i toto vánoční video se stalo obětí internetového pirátství. Někteří z vás jej tudíž mohli vidět už v minulých dnech - nenechte se tím rozladit a stahujte. Dobré nálady není nikdy dost. :-)

© copyright 2000 - 2022.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace