A motá zdejším zaměstnancům hlavy. Co jiného byste ostatně od blonďaté sexbomby čekali? Devadesátá léta měla Pamelu Anderson, modlou pro tuhle dekádu bude zřejmě typická Texasanka Jessica Simpson, jejíž kariéru kočíruje tatínek - zapřísáhlý panbíčkář, který přesně ví, co je pro jeho dcery dobré (do světa showbusinessu vyhnal i mladší dceru Ashlee), ale zároveň se stará i o rodinné konto, takže občas zakryje oči biblí a nechá své dcery nosit mimořádně odvážné oblečky.

Docela by mě zajímalo, jaké pocity má když vidí videoklip Jessicy nebo sleduje její duševní znásilňování celého národa v reality show Newlyweds, což je asi nejhorší vynález MTV od dob Beavise a Buttheada. :) Jessica si totiž vzala popíkového zpěváka Nicka Lacheyho (Neznáte? Není divu) a toho se slavná televizní stanice chytla a začala natáčet jejich společné trampoty. Show se jmenuje "Novomanželé", navzdory faktu že běží už třetí sezónu. Jessica v ní ale sype moudra, kterých byste se nedořezali ani v plastikové Barbie, takže na to všichni moc rádi koukají. V koupelně a ložnici však tihle "vyvolení" kamery nemají. Škoda.

Po těhle radostech už byl jenom krůček na filmové plátno. Dukes of Hazzard se bohužel našim kinům vyhnuli a setkáte se s nimi až na DVD, ale nemusíte zoufat, protože Jessicu první role, kterou strávila převážně v hodně těsných džínových šortkách, bavila natolik, že se hodlá filmové kariéře věnovat i nadále. Objeví se jako pokladní v teenagerské komedii Employee of the Month, ve které si to dva mladíci rozdávají o titul nejlepšího zaměstnance měsíce, protože právě to by mohlo pohlednou Jessicu přesvědčit, aby s jedním z nich šla na rande. Režírovat bude debutující Greg Coolidge, který na sebe upozornil zajímavým kraťasem na jednom z amerických festivalů. Že by splněný sen každého amatérského filmaře? Na happyend si však budeme muset ještě nějaký ten pátek počkat, natáčet se začne až na jaře.