Tato otázka zřejmě napadne kohokoliv, kdo se právě vrátil z libovolně dlouhé dovolené a nestihnul si tak v pátek přečíst naše upozornění o chystaných změnách. Vlastně jsme byli dost tajnůskářští, ostatně změna designu, názvu a částečně i obsahu, to by mohlo dost čtenářů vystrašit. Ale rozhodli jsme se to risknout a tak vám představujeme nového bijce mezi filmovými weby - MovieZone.

TrailerZone se tak stává minulostí (přes doménu trailerzone.net ale můžete na MZ dál přicházet) a úzce zaměřený web se přerodil v obecněji pojatý magazín, ve kterém filmoví fandové najdou vše, co by mohli při brouzdání celuloidovými houštinami potřebovat. Přidali jsme novinky a hodláme vám přinášet to nejčerstvější, co se kde šustne. Sekce Na obzoru se přerodila v regulérní preview nových fláků a také jsme si trochu vyzdobili kabátek, jak jste si zajisté všimli. Jinak je ale MovieZone v jádru podobná TrailerZone, ostatně sami zjistíte, že většina věcí zůstala na svých místech. Vylepšili jsme loginy (nemělo by vás to teď tak nenadále odhlašovat, jako dříve) a chystáme i vylepšené vyhledávání a novou verzi chatu (pokud ho tedy konečně budete chtít využívat).

S vyjmenováváním drobných úprav, oprav a novinek bych mohl pokračovat ještě dlouho, ale vy si to jistě sami osaháte. Buďte k nám v prvních dnech milosrdní a pokud narazíte na nějaký nedodělek, napište nám do vzkazníku, další to pokročilé funkce, kterou TrailerZone nepamatuje. ;) Doufáme, že se vám tu bude líbit stejně jako na onom červenobílém webu, který jsme tak rádi budovali. Na první pohled to vypadá, že je všemu konec, ale naopak... tohle je teprve začátek.