Harold Perrineau udělal za posledních pár let celkem slušnou kariéru. Stačilo se šikovně přitočit Matrix trilogii a sehnat roli Linka. Neznámá tvář náhle visela na všech plakátech a když J.J. Abrams vybíral herce do Lostu, jistě se nechal trochu zlákat spoustou propagace zadarmo, protože fenomén Matrixu byl v době startu seriálu ještě pořád čerstvý. A tak se Perrineau objevil jako trosečník Michael, který se musel krom sebe postarat i o malého synka. Tři roky seriálového poflakovaní na Havaji už ho ale asi začínají nudit a tak kývnul na roli v 28 Weeks Later..., pokračování britského kultovního hororu 28 dní poté.

Režisér Juan Carlos Fresnadillo (Intacto) nás v něm zavede do opuštěného Londýna (v podstatě celá Velká Británie byla evakuována cca půl roku po vypuknutí epidemie. Zombies zmizely a vědci potvrdili, že záhadný vir, který kdysi všechno rozpoutal, už se nikde nenachází. Americká armáda tak začne znovu zabydlovat Londýn, ale něco se pokazí a všichni náhle zjišťují, že na tenhle mutující šmejd nestačí žádné matematicko-fyzikální tabulky. Už je to tu znovu... a tentokrát v mnohem vražednější formě (je to přece sequel :). Perrineau si zahraje jednoho z amerických pilotů, kteří pomáhají s importem původních obyvatel. Vedle něj se ve filmu objeví např. Robert Carlyle (Trainspotting, Eragon) nebo Rose Byrne (Troja).

Natáčet se začalo už minulý pátek, protože Fox (resp. jeho podsekce Fox Atomic) chce film dostat do kin ještě v létě 2007. Perrineau jen tak tak stihnul dotočit svoje scény pro třetí sezónu Lostu, která se začíná vysílat přesně za měsíc. Perrinau má v plánu do budoucna hned několik filmů, takže s jeho budoucností v seriálovém světě to začíná být trochu nahnuté.