Comicsová hrdinka Wonder Woman se divákům představí už v Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti a podle upoutávek to vypadá, že ji čeká i nějaká ta akce. V centru pozornosti však budou logicky hlavně Clark Kent a Bruce Wayne a Wonder Woman dorazí ve vlastní sólovce v létě 2017. Amazonská princezna a válečnice Diana tu opustí svůj domov na tropickém ostrově a vydá se do světa lidí, kde se stane superhrdinkou. To, že u toho bude Gal Gadot a spolu s ní i Chris Pine, už nějakou dobu víme. Teď je čas najít někoho, komu by mohla na plátně rozbít držku.

 

A DC si vyhlédlo pár zajímavých jmen. Je potřeba říct, že zatím se pohybujeme v rovině přání, nabídky na podpis smlouvy ještě nikdo nedostal a vybraní herci ani nestačili projevit zájem či nezájem. Každopádně studiu by se líbilo zlákat Evu Green a Seana Beana. A nám taky. Green by si podle všeho mohla zahrát Circe, nesmrtelnou a čarodějnici, jejíž síly se vyrovnají samotným bohům. Sean Bean by zase mohl být Ares, syn Dia a Hery a bůh války, takže někdo, komu fakt nechcete při parkování poškrábat auto. Jeho cílem je rozpoutat válku kdekoliv to půjde, takže často funguje v příbězích jako hajzl, který zpovzdálí tahá za nitky našeptává a manipuluje. Beana i Evu Green bychom určitě vedle Wonder Woman viděli rádi, tak snad se z těhle drbů brzy stanou oficiální zprávy.

--- 

Vytáhni v hospodě: V roce 2005 měl filmovou verzi Wonder Woman natočil Joss Whedon, ale o dva roky později se na to kvůli tvůrčím neshodám vykašlal. A pět let potom přišli Avengers.