Přispějte na váš oblíbený web: Předplaťte si MovieZone!


ikona
Cival
moviezoneredakce
Kde peníze pomáhají... 

Loni na Silvestra jsme na vás vyrukovali s prosbou, abyste nám dobrovolně solili peníze. Že vám za to budeme vděční a vypneme vám reklamu. A že za vámi svěřené prostředky budeme MovieZone držet dál v pohybu, točit MZ Live, nutit imfa k psaní článků a denně vám přinášet co nejzajímavější informační a kritický servis ze světa filmu. Až na toho imfa se to povedlo spolehlivě, zvlášť díky tomu, že jste nás zahrnuli velkou přízní, za níž jsme už hodněkrát děkovali.

A děkovat budeme znovu, pokud nás budete buď nadále, nebo nově podporovat. Asi se ptáte, proč konkrétně vyzývat teď a tady. Nuže, důvody jsou dva:

1) Imf odjíždí do Ameriky a my z něj chceme udělat zpravodaje, jenž nebude psát o autech a plnotučných hořčicích, ale bude věnovat hodně času filmům. Což si žádá jisté výdaje. Navíc plánujeme spáchat v nejbližších týdnech kompletní redesign webu, tak aby odpovídal aktuálním standardům. Plus toužíme mít dost prostředků na zajištění kompletního recenzního pokrytí od externistů.

Samozřejmě už dotáhneme ke zdárnému konci všechny ty články typu 30 nejlepších automobilových honiček, které máme nekřesťansky dlouho rozpracované v adminu, a do konce roku máme i cíl pohnout s merchandisingem - na trička a hrníčky prostě už musí dojít, i kdyby na novou radlici na bagr pro Mr. Hlada nebylo. Tak přísaháme!

2) Druhým důvodem k sepsání tohoto článku je změna účtu, kam prosíme předplatitele posílat příspěvky. Jeho číslo je nově 670100-2211995705/6210 a nelekejte se cizího jména u něj, jde o účet redakčního tajemníka (něco jako Alfred od Batmana :).

Jinak je vše při starém: přispívat můžete i přes PayPal v pravém sloupci. A pokud vaše platba přesáhne šedesát korun měsíčně, tedy cenu zhruba dvou piv (nebo levnějšího tištěného filmového časáku :), anebo 600 korun za rok, a uvedete v platebním příkazu svůj nick, vypneme vám na webu reklamu a třeba na MZ projekcích budete mít vždycky přednost.

Hlavně vás ale bude hřát dobrý pocit z toho, že jste přispěli na dobrou věc.

Děkujeme za jakoukoliv podporu!

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (29)
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace