Režisér Len Wiseman sice první ligu pořád ještě úplně nekope, ale už několikrát ukázal, že potenciál na ni rozhodně má. Jeho remake Total Recall se sice nijak zvlášť nepovedl a ani v kinech příliš neuspěl, ale na druhou stranu jisté kvality čtvrté Smrtonosné pasti musel po příšerné pětce ocenit asi každý. Wiseman zvládá bez problémů akční scény a obvykle mu to drhne spíš u příběhu, ale existuje solidní šance, že když dostane dobrý scénář, mohl by z toho být nakonec i dobrý film. Uvidíme, jak to dopadne s jeho novinkou Black Chapter

Ta by měla být kombinací špionážního a nadpřirozeného thrilleru a jejím hlavním hrdinou bude agent FBI, který se dostane na stopu tajného vojenského programu, jenž vyrábí supervojáky s nadlidskými schopnostmi. Mohla by z toho být solidní akční podívaná, scénář navíc píše Zak Penn, jenž má na kontě pár velkolepých blockbusterů, za něž se rozhodně nemusí stydět. Dělal na Avengers nebo druhých a třetích X-Menech, takže se vyzná. Uvidíme, co ti dva společně vymyslí, ale potenciál na pohodovou podívanou, u které bude na co koukat, tu rozhodně je.

--- 

Vytáhni v hospodě: S manželkou Kate Beckinsale se seznámil při natáčení prvního Underworldu, kde hrál i Michael Sheen, její tehdejší manžel.