Máme za sebou další rok fungování. Za to se sluší poděkovat. Jak Karlovi, Hladovi a imfovi, kteří MovieZone protáhli další filmovou sezónou, tak hlavně vám. Nejen za přízeň klikacího typu, nejen za komentování filmových událostí významných i malicherných, nejen za diskuze tu inspirativní, tu úplně dementní (i z nich je současný web živ :).

Obrovské díky vám patří hlavně za materiální podporu, protože na dobrovolném předplatném jste nám poslali za rok víc jak 150 tisíc korun, což je prostě strašlivě cool a umožnilo nám to MovieZone definitivně odkoupit do vlastních rukou a moct se příští rok víc zaměřit na její zlepšování. Samozřejmě víme o rezervách, a proto hodláme zamakat nejen na tom, aby náš recenzentský servis byl rychlejší a co možná nejvíc kompletní, ale aby přibylo košatějších a ambicióznějších materiálů a abychom tolik nešidili artovky. Uvidíme, jak se to povede při zachování kvality i „letitého ksichtu“ MovieZone.

Pochopitelně myslíme i na inovace technického směru, zatím ale musíte vzít zavděk aspoň funkcí budíčku, díky kterému si můžete v každém profilu filmu navolit, aby vám chodilo info o novém traileru nebo recenzi k danému snímku.

NÁVOD, JAK PODPOŘIT MOVIEZONE.CZ, NAJDETE ZDE!

Každopádně nám zachovejte přízeň i v novém kalendářním roce a my vám slibujeme, že naplno napneme všechny naše superhrdinské schopnosti, abychom vás informovali, bavili a pomáhali vést světem filmu takovým způsobem, který vám bude dělat radost.