Ačkoliv sci-fi Nevědomí už stačilo malinko zapadnout, Tom Cruise a režisér Joseph Kosinski si ovšem při natáčení asi padli do noty. Už před nějakou dobou začaly prosakovat informace, že společně chystají další projekt a teď konečně víme víc. A popravdě jde o projekt trošku překvapivý. Zatím sice dohoda s Foxy není podepsaná, ale jednání probíhají intenzivně a Go Like Hell by se snad mohlo brzy pohnout dopředu. Už se o něm mluví od roku 2011, kdy se kolem něj motali Brad Pitt a Michael Mann. A o co že půjde? O závody.

 

Děj se má odehrávat v šedesátých letech, kdy se automobilka Ford rozhodla prosadit s rychlejšími a dravějšími modely. A aby získala respekt řidičů a motoristického světa, vyrazila v roce 1966 na legendární závod Le Mans s jediným cílem – nakopat řiť konkurenčnímu Ferrari. Tom Cruise by si měl zahrát legendárního designéra Carrolla Shelbyho, jenž vyrobil Ford GT40 a spolu s Henry Fordem II a manažerem Lee Iacoccou byl hlavním strůjcem úspěchu, jenž pomohl Fordu prosadit se v Evropě a změnit celý průmysl. Zní to celkem dobře a Kosinski adrenalinové scény točit umí, takže doufejme, že se on i Cruise se studiem nakonec dohodnou.

---

Vytáhni v hospodě: Cruise si za první Mission: Impossible vysloužil díky procentům z třeb 70 mega, což bylo v polovině devadesátých let hodně slušné.