Fanoušci herní série Warcraft už možná ani nedoufali, že se dlouho slibovaný film natočí, ale zdá se, že to nakonec přeci jenom dopadne. Za těch pár let, co se o projektu mluví, se objevilo hned několik režisérů, ale nakonec bude za kamerou sedět Duncan Jones, který umí natáčet dobré filmy a nepotřebuje k tomu moc peněz. Což je kombinace, na níž Hollywood vždycky slyší. Natáčení má odstartovat už v lednu a ze všech stran je slyšet, že Warcraft bude spíš poctivou fantasy než filmem, který se bude snažit za každou cenu potěšit jen fanoušky hry.

Každopádně teď už se začíná mluvit i o hercích a padají celkem zajímavá jména. Oficiálně se sice ještě nikdo neupsal, ale okolo dvou hlavních rolí krouží Paula Patton a Colin Farrell. Koho by si mohli zahrát, samozřejmě tvůrci zatím tají. Patton, která se velmi slušně předvedla ve čtvrté Mission: Impossible a za pár týdnů ji uvidíme v akční komedii 2 Guns, má k podpisu smlouvy údajně o něco blíž než Farrell. U něj je to prý tak 50/50, ale na druhou stranu právě on by nějaký hit potřeboval, protože jeho star power v posledních letech dost utrpěla díky komerčním průšvihům jako Miami Vice, Pomsta mrtvého muže nebo Total Recall. O jeho hereckých schopnostech však žádné pochyby nemáme. Každopádně potěší, že Jones a Legendary Pictures hledají adepty mezi dobrými herci a nesnaží se ulovit Kellana Lutze nebo někoho podobného. Uvidíme, jak vyjednávání dopadne.

---

Vytáhni v hospodě: Paula Patton se s manželem, jímž je skladatel a zpěvák Robin Thicke, seznámila, když jí bylo patnáct a jemu čtrnáct. Tenhle vztah asi funguje.