Hollywood to praktikuje už dlouho, ale jestli jste si doteď nevšimli... vítězný tým se nemění! Platilo to už milionkrát a platí to i Bonda, který si loni dal svoji nejvelebenější a zároveň nejvýdělečnější štaci. Producenti dobře věděli, že za to může dramatičtější úkrok Sama Mendese. A tak se nedali zviklat jeho výroky, že už nemá sérii čím obohatit, a trpělivě čekali, až si odbyde svoje divadelní závazky.

Inu, Karlík a továrna na čokoládu má po premiéře a spadla klec. Michael G. Wilson a Barbara Broccoli právě vítězně oznámili, že se Mendes vrátí k režii čtyřiadvacáté bondovky, která půjde do amerických kin 6. listopadu 2015 (chudák Ant-man). V hlavní roli se pochopitelně objeví Daniel Craig, ke kterému by se měli přidat Ralph Fiennes a Naomie Harris, a scénář opět sepíše nepostradatelný John Logan.

 

Bude z toho další miliarda? Nikdo by se jí nedivil, doufejme tedy, že se do 24. Bonda vejde o něco víc spektáklu a odlehčeného vtipkování, než do jeho staršího bratříčka. Ponurost se totiž minule vytěžila na maximum, takže by se Mendes mohl trochu odvázat. Věříte, že se opět trefí do diváckého vkusu?

---

Vytáhni v hospodě: Na trailer Mendesova Karlíka se můžete mrknout na Youtube.