Když člověk vyrůstá s nějakým seriálem, tak si na něj zachová obvykle nadšené vzpomínky i v dospělosti. Dokud ho neuvidí znovu. Pro generaci dnešních lidí okolo třicítky tím seriálem byly Želvy Ninja. Příběh o skupině zmutovaných želv, které bojují za spravedlnost a takové ty věci. Michael Bay se rozhodl je v TMNT oživit a dělá to tak, že ho nejspíš v budoucnu čeká nějaké setkání s nadšeným fanouškem který se ho pokusí umlátit k smrti. Bay ani režisér Jonathan LIebesman nechtějí zatím o příběhu nic prozradit, ale ví se, že dojde k několika velkým změnám.

Nedojde na žádný mutagen a želvy budou vlastně mimozemšťané, Megan Fox si zahraje April O'Neill a v dalších rolích se objeví Will Arnett nebo Whoopy Goldberg. Zní to děsivě. William Fichtner nedávno prozradil, že právě jeho čeká role padoucha a nebude jím nikdo jiný než Trhač. Problém je v tom, že tenhle Trhač toho asi nemá moc společného s tím starým. Především, jak jste asi zaznamenali, Fichtner není Japonec a jeho záporák se nemá jmenovat Oroku Saki, ale Eric Sachs a údajně půjde o vojáka. Sám Fichtner k tomu říká „:Něco takového jsem u Želv nikdy neviděl. Film, který Michael Bay produkuje, bude něco úplně jiného!" Otázka v tom případě zní, proč ten remake vůbec vzniká.

---

Vytáhni v hospodě: Ve dvojce hraných Želv Ninja z devadesátých let měl cameo i rapper Vanilla Ice. Jo, ty filmy fakt zestárly.