Žili byli bratříček a sestřička, kteří se jmenovali Jeníček a Mařenka. Upálili jednu starou svini, co si chtěla pochutnat na jejich vnitřnostech, stali se z nich lovci čarodějnic a byla s nimi legrace. No, tak to asi nebylo, ale tvůrci akční fantasy Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic jsou přesvědčeni o tom, že být mohlo. Recenzi na MovieZone najdete už brzy a já můžu v klidu prozradit, že bude pozitivní. A docela hodně. Film má v našich kinech premiéru až 28. února, ale pokud jste nedočkaví, nebo byste jen rádi viděli, jak drsňák Jeremy Renner a sexy Gemma Arterton trhají potvory na létajících košťatech na kusy, můžete si zajít už zítra do IMAXu.

Jen a pouze tady se totiž bude 3D verze filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic promítat už od 21. února. Krev, násilí, hlášky a nenáročnou zábavu, která se nebere moc vážně, si tedy můžete vychutnat na největším plátně u nás a pak stát osmadvacátého před svým lokálním kinem a říkat lidem, kteří se vám nelíbí, jak to dopadne.

Pokud byste si do IMAXu chtěli navíc zajít zadarmo, tak vám v tom rádi pomůžeme. Máme tu pro vás totiž 4x2 lístky a jestli je chcete, stačí, abyste nám odpověděli na jednoduchou otázku: z jaké země pochází Tommy Wirkola, režisér filmu Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic? Odpovědi posílejte na mail souteze@moviezone.cz do čtvrtka 21. února do 23:59 a do předmětu napište SOUTĚŽ JENÍČEK A MAŘENKA.

Hodně štěstí.

Výherci:
Jan Marek, Polná
Petr Sláma, Brno
Jana Dolejší, Praha
Filip Strach, Most