No a protože Ježíšek nemůže stihnout všechno, je tu MovieZone a Filmarena. Jestliže byste si rádi nadělili pod stromeček hodně stylový steelbook se všemi třemi filmy s agentem Bournem a novinkou s jeho kolegou Aaronem Crossem, rádi vám pomůžeme.

V parádní kovové krabičce najdete Agenta bez minulosti od Douga Limana, akční nářezy Bournův mýtus a Bournovo ultimátum Paula Greengrasse i nejnovější Bournův odkaz, kde Matta Damona nahradil Jeremy Renner. Zkrátka je toho dost na pořádný filmový maratón. Recenze steelbooku se objeví v nejbližších dnech, ale samotné filmy jsou dost dobrým důvodem k troše snahy, i kdyby na nich byl jako jediný bonus trailer na Babovřesky.

Pokud byste rádi tyhle drsné agenty pozvali domů, stačí, když nám odpovíte na jednoduchou otázku. Ve kterém filmu z bournovské série si zahrál padoucha Karel Roden? Odpovědi posílejte na mail souteze@moviezone.cz do půlnoci z neděle na pondělí a do předmětu napište SOUTĚŽ BOURNE. Příští týden se pak dozvíte, jestli se můžete těšit na bonusový dárek pod stromeček.

Hodně štěstí.

Výherce: Filip Černý, Ostrava