Ať už jste skalní fandové Batmana nebo ne, je slušná šance, že máte doma na blůčku první dva Nolanovy filmy o netopýřím superhrdinovi. Batman začíná i Temný rytíř se na modré placce skvěle vyjímají, vaše kolekce ale pochopitelně nebude celá, dokud vedle nich nepostavíte ještě parádní trojku nazvanou Temný rytíř povstal.

PŘEČTĚTE SI OBSÁHLOU BLU-RAY RECENZI
TEMNÝ RYTÍŘ POVSTAL

Ta náš trh obsadila v hodně slušně vybavené dvoudiskové edici, kterou si (po beznadějném vyprodání rozbité masky) můžete pořídit ve dvou inkarnacích -  buď za nějakých pětset korun v plastu, anebo o stovku dráž v nádherně vypadajícím steelbooku. Že se vám před Vánoci nechce tolik utrácet? Tak to pro vás máme jednoduché řešení. Stačí si s MovieZone a FilmArenou trochu zasoutěžit.

Jako tradičně vás nečeká žádné krkolomné proskakování internetovými obručemi. Stačí nám jen zaslání odpovědi na otázku: Který film natočil režisér Christopher Nolan mezi Batman začíná a Temným rytířem? Svoje neomylné tipy nám do půlnoci z neděle na pondělí posílejte na mailovou adresu souteze@moviezone.cz (do předmětu nezapomeňte napsat SOUTĚŽ BATMAN). My z nich pak v příštím týdnu vylosujeme jednoho šťastného výherce, který si užije veselé Vánoce s netopejrem v plechu.

Hodně štěstí!

Výherce: Ondřej Štětka, Ústí nad Labem