Vzhledem k tomu, jak ohromné peníze Hunger Games vydělaly, bylo jasné, že se studio Lionsgate téměř okamžitě pustí do pre-produkce přímého pokračování. Spolu s přípravami Catching Fire, jak se bude dvojka jmenovat, se samozřejmě musí začít uvažovat o obsazení. Ve druhých Hunger Games přibude několik postav, z nichž by tou největší měl být jakýsi Finnick Odair.

Před několika dny se začalo mluvit o tom, že by mu mohl svou tvář propůjčit Robert Pattinson. Ten je ale momentálně v tom stádiu kariéry, kdy zkouší především menší produkce s trochu většími ambicemi než Twilight a do další velké frančízy se mu asi moc nechce. Kdepak, Pattinson se v Hunger Games neobjeví, ve hře jsou ale další tři mladé tváře, které by mohly.

Lionsgate má totiž zájem buď o Armieho Hammera, Taylora Kitsche nebo Garretta Hedlunda. Všichni tři za sebou mají docela slibný začátek kariéry (The Social Network, John Carter, Battleship, Tron: Legacy...) a jedna z hlavních rolí v tak velkém filmu, jakým druhé Hunger Games bez debat budou, by jim rozhodně neublížila. Cestu k výdělku a zvýšení popularity jim ale kříží ještě jeden obličej. Patří Panu Neznámému a Lionsgate ho bere za další možnou alternativu pro případ, že by se vyjednávání s ani jedním hercem nevyvíjelo podle plánů. Jinými slovy: Kdo Finnicka Odaira ztvární, zatím netuší snad nikdo. Buď to bude Hammer, Kitsch, Hedlund, nebo naprosto neznámý ksicht.