Tim Burton patří mezi filmaře, jehož díla nenechávají nikoho chladným. Díky Alence v říši divů a jejím obřím výdělkům má navíc v Hollywoodu ideální pozici a nejspíš neexistuje nikdo, kdo by s ním nechtěl spolupracovat. Jeho novinka Temné stíny by mohla naznačit, jakým směrem se režisér vydá. Potvrdí režisér Velké ryby, Beetlejuice, Ospalé díry, Batmana a Střihorukého Edwarda svou pověst osobitého filmaře s originálním vizuálním cítěním?

Na to můžete přijít sami. A nemusíte za to zaplatit ani kačku. V pondělí 7. května ve 20:00 totiž v pražském kině Atlas ve spolupráci s distribuční společností Warner Bros. promítáme tuhle novou burtonovku s Johnny Deppem, Evou Green a Michelle Pfeiffer. Máte tak šanci vidět ji o tři dny dřív než všichni ostatní a pak každému, koho nemáte rádi, můžete vykecat, jak to celé dopadne.

Chce to jen jednu maličkost: Udržet si styl a přijít buď v kostýmu/masce/líčení upíra, anebo v oblečení laděném do sedmdesátých let, a pak máte vstup grátis. To už jde, ne? Hlašte se nám na e-mail redakce@moviezone.cz (stačí víceméně jen uvést jméno a nick na MovieZone), a my vám potvrdíme rezerovaný flek. A nezapomeňte pozvat i své blízké, ať se nám tu zrodí pořádně stylová akce hodná následování.

Trailer na Temné stíny si můžete připomenout tady 

A pokud nevíte, co na sebe, tady je trocha inspirace

 

 

 

 Premiéra Temných stínů v českých kinech je 10. května 2012!