Darren Aronofsky momentálně shání herce do vedlejších rolí svého biblického příběhu o Noem, se kterým tak dlouho obcházel Hollywood, až dostal blockbusterový rozpočet a Russela Crowa do hlavní role. Jenže to nebyl ani zdaleka jeho poslední vysněný projekt a ačkoliv má momentálně spoustu práce s pre-produkcí postapokalyptického dramatu, motá se také kolem několika dalších snímků. Jedním z nich je The General.

Historický thriller z pera Adama Coopera a Billa Collage (Mistrovský plán) má vyprávět další příběh o Georgi Washingtonovi, jednat by se ale mělo spíš o drama ve stylu Nesmiřitelných, než o klasický historický film. To Aronofskymu sedí, The General je proto jedním z filmů, které si hlídá a snaží se nad ním držet ochrannou ruku. Teď to vypadá, že by ho mohl i natočit.

Paramount Pictures totiž vyjednává o koupi práv a pokud na ní dojde, Aronofsky by Generála přinejmenším produkoval. Je však vysoce pravděpodobné, že se také okamžitě po dokončení Noa vrhne do jeho režie. Darren má samozřejmě v hledáčku i další filmy a během příštích měsíců by se toho mohla spousta změnit, takže nic není jisté, zatím to ale vypadá, že má na příští dva roky plán jasný: Nejdříve Noe, pak generál George Washington. Kdo přijde po něm?

---

Vytáhni v hospodě: Podle posledních zpráv to vypadá, že by se mohl Aronofsky v rámci natáčení filmu o Noem opět sejít s Jennifer Connelly, s níž natáčel Requiem za sen. Hrála by ženu hlavního hrdiny.