Tentokrát bez audia, ale v tuhle roční dobu ho po nás snad ani nemůžete chtít, ne? Krom toho by to stejně nešlo, protože Imf si užívá zasloužené volno kdesi mimo civilizaci. V televizi se můžete těšit na drsňácokou řežbu Ironclad, dojemné Štěstí na dosah, klasiku Vesničko má středisková, nedělní pixarovské kombo Hledá se Nemo a VALL-I, dál je tu Kuky se vrací, přehlížený thriller Lookout nebo třeba Poslední skaut.

ÚTERÝ
Prima – 21:20 – Smím prosit?
Nova – 21:35 – Šerifové
Nova Cinema – 21:45 – Návrat na vrchol
Markíza – 21:50 – Medvídek
Joj – 22:55 – Zakázané království
Markíza – 23:50 - Zakázané ovoce
Nova Cinema – 00:10 – Carlitova cesta

STŘEDA
Prima – 12:40 – Nekonečný příběh 2
Nova – 20:00 – Mrazík
Nova Cinema – 20:00 – Před svatbou ne!
Prima – 20:00 – Dům u jezera
Joj – 22:00 – Ironclad
ČT1 – 22:55 – Zelená karta
Markíza – 23:30 – Rukojmí

ČTVRTEK
Joj – 12:45 – Honba za klenotem Nilu
Nova – 15:10 – Scooby-Doo
Nova – 20:00 – Mezi námi děvčaty
ČT1 – 20:00 – Snowboarďáci
Nova – 21:35 – Charlieho andílci
ČT1 – 21:40 – Moje tlustá řecká svatba
Markíza – 22:00 – Štěstí na dosah
Barrandov – 22:05 – Sin City

Nova – 23:10 – Banditi

PÁTEK
Nova – 12:15 – Legenda o Jiřím a drakovi
Nova – 17:55 – Už jsme tam?
ČT1 – 20:00 – Po čem ženy touží
Markíza – 20:00 – Vesničko má středisková

Joj – 20:00 – Taxi, taxi
Nova – 20:00 – Inkoustové srdce
Markíza – 22:00 – Poseidon
ČT1 – 22:05 – Nuda v Brně
Prima Cool – 22:50 – Solaris
Markíza – 23:40 - Kletba zlatého květu

SOBOTA
Nova - 12:50 - Bota jménem Melichar
Joj – 14:30 – Wild Wild West
Nova Cinema – 16:20 – Parťák
Nova – 17:20 – Nekecej a pádluj
Nova – 20:50 – Ženy v pokušení
Nova Cinema – 23:35 – Sépie a velryba
Markíza – 02:45 – Řeč peněz

NEDĚLE
Prima – 06:00 – Hledá se Nemo
Nova – 16:20 – Postřižiny
Nova – 16:30 – Blbec k večeři
ČT1 – 17:00 – Saturnin
Markíza – 17:20 – Mr. Deeds – náhodný milionář
ČT1 – 20:00 – Kuky se vrací
Nova – 20:00 – VALL-I

Nova Cinema – 20:00 – Riskantní plán
Prima Cool - 20:00 - Čarodějky z Eastwicku
Nova – 21:40 – Poslední skaut
Joj – 21:50 – Česká spojka
Prima – 21:55 – Notting Hill
Markíza – 22:00 – Mercury
Nova Cinema – 22:05 – Silent Hill
ČT1 – 22:30 – Bídníci
Joj – 23:55 – Lookout

PONDĚLÍ
Pondělí – Nova – 9:30 – Madisonské mosty
Nova Cinema – 11:35 – Blbec k večeři
Markíza – 11:25 – Bláznivá střela
Markíza – 14:30 – Forrest Gump
Nova – 20:00 – Policejní akademie
Barrandov – 22:35 – Astronaut
Markíza – 22:00 – Guru lásky
ČT2 – 23:15 – Město bohů

SRAČKY
Čtvrtek – Markíza – 12:00 – Zoom: Akademie pro superhrdiny
Čtvrtek – Markíza – 17:00 - Jak se krotí krokodýli
Pátek – Joj – 16:05 – Probuzení tmy
Sobota – Nova – 15:25 – Trhala fialky dynamitem