Tom Hanks si na stará kolena opět zahraje v romantické komedie. Právě to by měla být žánrová škatulka jeho nového projektu Talk of the Town, ve kterém Tom přijde o práci a bude donucen hledat novou. To mu řádně rozšíří obzory a zřejmě také konečně potká tu pravou.

Může to být ale nakonec úplně jinak! Scénář filmu totiž píše Nia Vardalos, talentovaná Řekyně o níž jsme toho poslední dobou moc neslyšeli, ale která stojí za postarším megahitem Moje velká tlustá řecká svatba. Možná o tom filmu příliš nevíte, jenže v roce 2002 tahle netradiční romantika vydělala díky chytré distribuční taktice neuvěřitelných 241 milionů dolarů (jen v Americe a to byl prosím opening víkend nějakých 600 tisíc). Toma Hankse to tenkrát jistě potěšilo, protože koupil distribuční práva doslova za babku. Nia se pak objevila ještě v televizním seriálu, který z filmu vycházel a pak se nad ní zavřela voda. Teď se ale s Tomem Hanksem znovu "sťukne", protože jí Universal hodil na záda právě scénář k Talk of the Town.

A na Niu toho přirozeně spadlo trochu víc - pro Revolution Studios bude režírovat v komedii I Hate Valentine Day, ve které si zároveň střihne i hlavní roli. Ve hře je také pořád ještě pokračování Tlusté řecké svatby, protože Niu s tím otravují úplně všichni - od fanoušků ve Starbucks, přes rodinné příslušníky až po armádu producentů. "Jen najít ten správný odrazový můstek", říká k tomu Nia. Takže si zjevně počkáme... ona valentýnská komedie i Hanksův návrat k romantice by však mohly do kin přijít už napřesrok.