O tom, že by se v The Expendables 2 mohli objevit třeba Donnie Yen, Taylor Lautner, John Travolta, Nicolas Cage, Jean-Claude Van Damme nebo Chuck Norris, už jsme psali několikrát. Vždycky šlo však spíš o přání fanoušků nebo o nepotvrzené informace. Dnes se situace mění. Společnost Millenium Film totiž na svých stránkách vyvěsila profil druhých Postradatelných a v obsazení vidíme právě i Van Damma a Norrise. Pořád může jít o omyl, náhodu nebo prostě jen o chybu, na druhou stranu kdo jiný než Millenium Films by měl mít jasno v tom, kdo se v jejich filmu objeví? A jako bonus tu najdeme i jméno Scotta Adkinse. Ten sice nepatří mezi akční hvězdy let minulých, ale v současnosti byste jen těžko hledali někoho, kdo by dokázal se Slyem a jeho partou držet krok lépe než on.

Krom obsazení dvou akčních legend tu je i nástřel děje, který ale jen potvrzuje to, co se šeptalo už dávno. Zápletka se bude točit okolo smrti postavy Mickeyho Rourka, jehož dcera se rozhodne tatínka pomstít a zlikvidovat brutálního diktátora. Celá akce se ale pokazí, a tak musí nastoupit Slyův all-star team. O roli Chucka Norrise nic nevíme, ale Jean-Claude Van Damme by si údajně mohl zahrát bývalého člena The Expendalbes, jenž  přešel na druhou stranu a založil si vlastní komando, které teď pracuje pro záporáky. A Scott Adkins by měl být členem právě Van Dammova týmu. Podle Millienium Films navíc máme očekávat i návrat všech starých známých, takže dorazí Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Terry Crewes, Dolph Lundgren, Jason Statham, Randy Couture a podle všeho i Jet Li, s jehož účastí to vypadalo bledě.

UPDATE: Arnie a Bruce už jsou potvrzeni definitivně.

Teď jen musíme doufat, že to celé nespunktoval nějaký přespříliš zapálený fanoušek prvního dílu, který shodou okolností dělá pro Millenium Films.