Přijďte na Fresh Film Fest!


ikona
Mr. Hlad
festivalfresh film fest
Na co se můžete těšit na letošním fesťáku svěžích filmů? 

Venku je takové vedro, že se člověk skoro bojí o své vlastní zdraví. Kam se ale před sluníčkem schovat? Takový kinosál je ideální řešení a pokud už jste všechny letošní blockbustery viděli, doporučujeme zkusit něco z letošního Fresh Film Festu. Festival začíná dnes a končí v neděli 28. srpna. Na programu jsou především debuty a studentské filmy, ale můžete se těšit i na pecky, které už prověřil sám čas nebo diváci v jiných zemích. Krom obou dílů Elitní jednotky je to třeba chválený horor Stake Land, trochu drsnější pohled na život a dílo Santa Clause Rare Export, hodně zábavný dokument o streetartu Banksy: Exit Through the Gift Shop, nezávislý akční film Bellflower, v němž se jezdí autem s plamenometem, drsné drama Blue Valentine s Ryanem Goslingem a Michelle Williams či chválenou domácí komedii Petra Marka Nic proti ničemu.

Promítat se bude v pražských kinech a klubech, konkrétně si můžete zajít do kina Světozor, budovy FAMU, Kina 35, do divadla Ponec, klubu Akropolis, do Polského institutu a nebo na letní scénu v Riegerových sadech. Krom výše zmíněných filmů vás čeká dalších přibližně sto padesát kousků z padesáti zemí celého světa. Na programu je i soutěž prvních a druhých filmů Fresh Generation, v sekci Theatre Optique se utkají animáky, Konfrontace nabídne soutěž hraných a dokumentárních studentských filmů a Fresh Czech se zaměří na domácí tvorbu. Zajímavým lákadlem je letos sekce Vzdor, kde najdete devět filmů z různých časových období i různých žánrů, jejichž tvůrci se rozhodli ukázat hrdiny, kteří se nehodlají jen tak smířit s tím, co se jim nelíbí.

Všechny informace o filmech i o časech projekcích najdete na webu festivalu. Přehledně v programu můžete listovat tady.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace