Jestliže se MovieZone dostane mezi nominované, uspořádáme TrailerNight Tour po našich rodných městech.MovieZone je tu s vámi už skoro šest let. Za tu dobu vyrostla z dupaček, zbavila se dětských nemocí a dospěla, ale snad pořád zůstala stejně zábavná a hravá jako před lety.

Redakci práce pořád baví a z osobních rozhovorů i z debat na diskusních fórech máme pocit, že vy jste taky spokojení. Teď bychom rádi viděli, jak moc. 

 MovieZone potřebuje tvůj hlas!

Rozhodli jsme se, že se letos poprvé pokusíme zúčastnit (a snad i uspět) v prestižní anketě Křišťálová lupa. Pro ty, co o něčem podobném slyší poprvé, jde o všelidové hlasování, ze kterého vyjdou nejlepší a nejoblíbenější weby. Rádi bychom tedy všechny naše čtenáře požádali, aby pro MovieZone zahlasovali v kategorii Zájmové weby, samozřejmě nás ale můžete podpořit třeba i u Facebook stránky nebo u Projektu roku.

 

Abychom vás trochu motivovali, můžeme slíbit, že v případě úspěchu na tom nebudete škodní ani vy. Jestliže se MovieZone dostane mezi nominované, uspořádáme TrailerNight Tour po našich rodných městech, konkrétně bychom se viděli v Brně, Ostravě a v Ústí nad Labem nebo v Liberci.

Takže klikejte a držte nám palce. A budete odměněni!