Do kin se chystá vtrhnout Kung Fu Panda 2, která je podle prvních reakcí celkem obstojným pokračováním zábavné jedničky (Hladova recenze zde). Jak už to ale u animáků bývá, třetí díl nemusí být daleko. A tvůrci dvojky pochopitelně dostávají mnoho otázek, jestli už pro něj mají nějaké plány.

Většina herců a jiných zodpovědných lidí toho zatím nic moc neví, scenáristické duo Jonathan Aibel a Glenn Berger má ale jasno. Ve trojce by rádi slyšeli Chucka Norrise, se kterým mají podle tohohle rozhovoru z Moviewebu nevídané plány:

Kdybyste měli jít do třetího filmu, máte nějakého herce nebo herečku, které byste v něm rádi slyšeli?

Glenn Berger: Tak já přiznám barvu. Už jsme se o to pokoušeli v minulosti, ale stojím si zatím, že Panda potřebuje Chucka Norrise. V tomhle díle je Jean-Claude Van Damme, což je dost hustý. Úplně super by ale bylo, kdyby se ve stejný bitce ocitli Jean-Claude Van Damme, Steven Seagal a Chuck Norris. Snad na to dostaneme další šanci.

Na tohle bude potřeba internetová petice.

Jonathan Aibel: Jo, skvělej nápad.

"V Kung Fu Pandě 3 chceme Chucka Norrise!"

Berger: Ale jaký by byl zvíře? Nejspíš jsme mu zatím prostě nenabídli to správný.

Aibel: Určitě už existuje nějakej norrisovskej fórek jako: „Pokud Kung Fu Panda 3 neobsadí Chucka Norrise, Chuck Norris obsadí Kung Fu Pandu 3“.

Berger: A co Chuck Norris v Kung Fu Pandě 3 jako legendární jednorožec? Na Chucka nejspíš potřebujeme nějaký mytický zvíře.

No jasně, nemůže přece bejt jestřáb nebo tak. Potřebujete něco zubatýho, něco velkýho.

Berger: Mám další nápad. David Cross, co mluví jestřába, dostane ránu do krku a jeho hlas se permanentně změní na blízkou imitaci Chucka Norrise.

(Smích) Už dáváte dohromady příběh. To je super.

Aibel: A co jeho knír? Mohl by to být legendární kung fu knír.

Hmmm.

Berger: Tak dobře. Bacha na spoilery. Zápletka Kung Fu Pandy 3 bude o tom, že musí Po společně s Pěti postrachy zjistit, kdo ukradl knír Chucka Norrise. Musejí se vydat na nebezpečnou výpravu a znovu ho získat.

(Smích)

Berger: Tak, a teď máte sólokapra!

V tuhle chvíli je to samozřejmě jedna velká legrace, dostat Chucka Norrise za mikrofon ale není nic úplně nemožného. Chtěli byste ho v další Kung Fu Pandě vidět? A jaké zvíře byste mu nabídli?