Vznik samostatného Československa, Sametová revoluce, Olympijské hry v Naganu, rozvod Ivety Bartošové a Jiřího Pomeje. Když se kolem sebe člověk pozorně podívá, uvidí události, které mění dějiny. Takže se začněte pozorně dívat.

MovieZone totiž za chvilku oslaví pět let, což v životě filmového webu znamená něco jako osmdesát let u člověka. A to do toho nepočítáme TrailerZone. Oslavy budou bujaré, hlasité a můžete se těšit na pár tématických a bilančních článků a dojde i na nějaké to překvapení. Zatím je na to ale ještě brzy, i tak jsme si však pro vás přichystali jednou malou a celkem zajímavou věcičku.

Rádi bychom se totiž taky dozvěděli něco o vás, a proto jsme ve spolupráci s Jameson Cult Film Club přichystali facebookovou aplikaci s názvem 5 filmů. Jednoduše bychom byli rádi, kdybyste sepsali pět filmů, které vás jako formovaly jako diváky. Pět VAŠICH nejdůležitějších, nejoblíbenějších, zásadních... Ne nejlepších podle kritiků, ne nejoblíbenějších podle většiny diváků, ale nejpodstatnějších pro vás osobně. Klidně tu může být Stalker vedle Komanda, nebo S čerty nejsou žerty u Domu tisíce mrtvol. Vašemu vkusu se meze nekladou. A vězte, že jde jen o první z mnoha překvapení, které pro vás chystáme...

DO APLIKACE VSTUPTE ZDE