Joe Carnahan dostal příležitost, na kterou dlouho čekal. Po vynikajícím thrilleru Narkotika sice trošku upadl u fanoušků v nemilost kvůli Sejmi eso, které se prezentovalo jako akční nářez, ale nakonec se tam spíš kecalo, než střílelo, ale teď je zpátky nahoře.

Jeho A-Team se do kin dostane už za pár dní a trailery zatím slibují hodně zajímavou podívanou, ve které budou vzduchem létat auta, lodě, rozstřílená letadla i tanky. A šance, že tahle pocta kultovnímu seriálu z osmdesátých let vydělá solidní peníze, je poměrně velká. Joe Carnahan se tedy už teď rozhodl říct si o další projekty. A rozhodně si věří. Prvním z nich by měl být comics Taskmaster. Nikdy jste o něm neslyšeli? To většina lidí. Sám Carnahan dobře ví, že tenhle bouchač, co si to rozdá občas s Deadpoolem, je druhá až třetí liga. A tak má připravenou zálohu.

A to není nic jiného než dlouho připravovaný Preacher. Bývalý zabiják a současný alkoholik/kněz Jesse Custer, do něhož vstoupilo dítě anděla a démona, se tu spolu se svou drsnou přítelkyní Tulip a amorálním kámošem-upírem Cassidym vydává hledat Boha. Comics vychází i u nás a je to bomba. Carnahan by se rád zaměřil na dějovou linku obsahující obézního sadistického papeže D`Aroniqua a jeho šílenou církev, která se pokouší zachovat krev Ježíše Krista v jednom zvláštním chlapci (modří vědí, o čem mluvím). Otázka je, jestli to scénárista John August, jenž na Preacherovi pracuje, vidí stejně a jestli se mu bude chtít nechat Carnahana režírovat. Sám má totiž na tuhle pozici zálusk.