Louis Leterrier se pravděpodobně velmi brzy stane hvězdou. Jeho Souboj titánů vydělá nejspíš obrovské peníze a pokud jeho agent není úplné dřevo, dokáže tenhle úspěch využít ve prospěch svého klienta. Už teď to ale vypadá, že Leterrier velký Hollywood opustit nehodlá.

Nedávno jsme psali o tom, že Souboj titánů by měl mít víc dílů, zdá se však, že režisér by se nebránil ani jiným velkým projektům. Leterrier se v minulosti nechal už několikrát slyšet, že by si rád natočil chystanou ultimátní comicsovku The Avengers, v níž se mají sejít Hulk s Iron Manem a navíc i Thor a Kapitán Amerika. S Marvelem má dobré vztahy, udělal pro ně Neuvěřitelného Hulka, o jehož pokračování se také velmi potichu mluví, původně si brousil zuby dokonce i na toho Iron Mana a fakt, že je comicsovým fandou, se nesnaží skrývat. Což naznačuje i jeho druhý potenciální budoucí projekt.

Vypadá to totiž, že by mohl zasednout za kameru i adaptace Y: The Last Man. Příběh o tom, jak to dopadne, když podivný virus vyvraždí všechny muže na planetě a jediný, kdo zůstane mezi miliardami ženských, je mladý sympaťák Yorrick a jeho opičák Ampersand, patří mezi nejzajímavější comicsy poslední doby. Původně filmovou verzi připravoval režisér D. J. Caruso a v hlavní roli se měl objevit Shia LaBeouf, avšak nakonec se za celým projektem zavřela voda. Teď je ale zpátky a Leterrier ho chce. Jestli se nakonec vrátí i Shia, o tom se můžeme maximálně dohadovat, každopádně tenhle comics by si bezpochyby zasloužil pořádnou filmovou verzi. Ať už od Leterrriera nebo od někoho jiného.