A konečně jsme tu zas v plném zvuku a plném stereu! Nechtěli jsme z toho ovšem dělat událost, a tak jsme si dovolili, z naší zahrádky, kdybyste se neurazili, se trochu rozpovídat o startující osmé sezóně 24, Jacku Bauerovi a nelehkém údělu televizních akčních hrdinů obecně. Hledejte na konci relace, samozřejmě až poté, co si poslechnete mimořádně akční televizní menu.

Televizní Tipy 1.2. - 7.2. 2010

PONDĚLÍ
Markíza – 20:00 – (J)elita ze střídačky
Prima Cool – 22:00 – Zlaté časy na Ridgemontu
ČT1 – 22:20 – Žít a zemřít v L.A.
Markíza – 00:00 – Hra o přežití

ÚTERÝ
Nova – 9:30 – Milostná aféra
ČT2 – 20:00 – Bosé nohy v parku
Nova – 22:45 – Hrozba smrti
ČT1 – 22:50 – Hlava 22
Markíza – 00:55 – Dokažte mi vinu

STŘEDA
Nova Cinema – 20:00 – Hra s ohněm
Markíza – 20:00 – Tristan a Isolda
Nova – 22:05 – Zodiac
Joj – 23:45 – Vycházející slunce

ČTVRTEK
Nova – 9:25 – Bláznivá rundy
Markíza – 20:00 – Jako pavouk
ČT2 – 22:00 – Plán 9 z vesmíru
Nova Cinema – 22:40 – Gattaca

Nova – 22:45 – Zprávař
Joj – 00:55 – Létající oko

PÁTEK
Nova Cinema – 17:15 – Psí odpoledne
Prima – 20:00 – Bratři jak se patří
Markíza – 20:50 – Smrtonosná zbraň 3
Joj – 21:15 – Penelope
Nova – 21:45 – Lara Croft: Tomb Raider
Prima – 22:35 – Kobra
ČT1 – 22:55 – Kmotr III
Joj – 23:15 – Kráčející v ohni
Prima – 00:25 – Věc
Markíza – 00:50 – Nesmiřitelní
Joj – 01:15 – Cyborg

SOBOTA
Markíza – 9:50 – Kdopak to mluví
ČT1 – 10:20 – Hon na myš
Joj – 11:30 – Pan Magor
Barrandov – 12:55 – Annie Hall
Joj – 13:15 – Přežít
ČT1 – 13:55 – Truman show
Prima – 14:10 – Superman
Nova – 14:15 – Na Hromnice o den více
Nova – 20:00 – Ledově ostří
Prima Cool – 20:00 – Velká rána
Barrandov – 20:05 – Nekonečný víkend
Joj – 20:45 – Velký táta
Prima Cool – 21:30 – Anděl smrti
Nova – 21:50 – Přepadení v Pacifiku
Nova Cinema – 22:00 – Sejměte Cartera
ČT1 – 22:00 – Muž v ohni
Markíza – 22:25 – Protiúder
Markíza – 00:25 – Fanatik
Markíza – 2:25 - Matador
Joj – 2:50 – Vetřelec

NEDĚLE
Barrandov – 11:40 – Vzpomínky na hvězdný prach
Nova – 14:20 – Sedm let v Tibetu
Joj – 16:10 – 48 hodin
Joj – 20:15 – Zná ji jako svý boty
Nova Cinema – 21:55 – L.A. přísně tajné
Prima Cool – 22:00 – Kiss Kiss Bang Bang

Prima – 22:40 – Superpoldové
ČT2 – 22:45 – Irina Palm
Joj – 22:45 – Prvotní strach
Markíza – 2:55 – Drak přichází


SRAČKY
Sobota – Prima – 20:00 – Mořská panna
Sobota – Markíza – 20:35 – Na pokraji smrti
Sobota – ČT1 – 00:25 – Pancéřová holka