Kvůli imfově pracovní závislosti jsme dnes opět odkázáni pouze na textovou formu (posílejte mu do vzkazníku ostré nóty a určitě se polepší). Jakkoliv vám nemůžeme některé z pecek pochválit pěkně nahlas, rozhodně si všimněte lepších Seagalů (Těžko ho zabít), netradičních Costnerů (Krajina střelců) a naštvaných Croweů (Gladiátor). Je toho ale ještě mnohem víc, takže si to projeďte hezky odshora až dolů. Dvakrát.

PONDĚLÍ

Prima Cool – 22:00 – Večerka
ČT1 – 22:10 – Nebezpečný klient
Joj – 01:15 – Sám proti teroru

ÚTERÝ

ČT2 – 20:00 – Někdo to rád horké
Nova Cinema – 22:10 – Texaský masakr motorovou pilou
Nova – 22:40 – Matador
Joj – 00:40 – Střelec

STŘEDA

Nova – 9:25 – Ztraceni v moři
Nova Cinema – 20:00 – Ten, kdo mě hlídá
Markíza – 20:00 - Gejša
Prima Cool – 22:00 – Před soumrakem
Markíza – 22:35 – Dokonalá bouře
Nova – 22:45 – Obávaný bojovník
Markíza – 01:00 – Kruh 2

ČTVRTEK

Nova – 9:30 – Dvě tváře lásky
Nova Cinema – 20:00 – Dům z písku a mlhy
ČT1 – 20:00 – Prohnilí
Prima Cool – 22:00 – Maléry pana Šikuly
Joj – 22:35 – Výplata

PÁTEK

Nova – 20:00 – Zorro: Tajemná tvář
Markíza – 20:00 – Smrtonosná zbraň 2
Prima – 20:00 – Mistři hazardu
Barrandov – 20:05 – Skřivánci na niti
Markíza – 22:05 - Revolver
Prima – 22:10 – Pláž
Barrandov – 22:30 – Vlčí bouda
Nova – 22:35 – Aeon Flux
Joj – 23:00 – Záhadné zmizení
Maríza – 00:00 – Kmotr III
Prima – 00:35 – Za branami pekla
Joj – 01:00 – Smrt a dívka

SOBOTA

Nova – 10:05 – Addamsova rodina
Prima – 14:15 – Muž s červenou botou
Markíza – 15:20 – Přeber si to znovu
Nova – 16:05 – Jsem agent
Prima – 16:40 – Vojín Benjaminová
Markíza – 17:05 – Charlieho andílci
ČT1 – 21:20 – Šest dní, sedm nocí
Nova – 21:55 – Těžký zločin
Prima – 22:25 – Těžko ho zabít
Markíza – 22:50 - 8 MM
Joj – 22:55 – Halloween (2007)
ČT1 – 23:05 – Gangy New Yorku
Markíza – 02:45 – Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu

NEDĚLE

Nova – 10:00 – Addamsova rodina 2
Nova – 14:50 – Formule!
Markíza – 15:45 – První rytíř
Prima Cool – 20:00 – Když se setmí
Markíza – 20:00 – Gladiátor
Joj – 20:00 – Krajina střelců
Nova – 20:00 – Smlouva s ďáblem
Nova – Cinema – 21:25 – Správnej polda
Prima Cool – 21:40 – Zelenáč
Nova – 22:15 – Poslední pevnost
ČT2 – 22:45 – Návrat domů
Prima – 22:55 – Ďáblův advokát
Joj – 22:55 - Svatý

SRAČKY

Pondělí – Markíza – 20:00 – Norbit
Úterý – Joj – 20:00 – Plnou parou vzad
Středa – Nova – 21:05 – Prostě sexy
Čtvrtek – Joj – 20:00 – Stůj, nebo maminka vystřelí!
Sobota – Prima – 20:00 – Slečna drsňák 2