Nabídka televizí na přelomu roků 2009 a 2010. Najdeme tu režírujícího Jona Favreaua, podceňovanou komedii Divoká stvoření, bruslícího Willa Ferrella, Johna Woo v nejlepší formě a to rovnou dvakrát, DVA povedené české filmy, legendární béčko Zúčtování v Malém Tokiu, oba díly Kill Bill a ve sračkách ani jednoho Seagala, ale rovnou dva filmy s Hulkem Hoganem a komedii plnou batolat. A to zdaleka není všechno. Pokud si tedy mezi oslavami budete chtít dát chvilku pohov, televize vám vyjde vstříc.

TV TIPY 28.12. 2009 - 3.1. 2010

PONDĚLÍ
Nova – 20:00 – Taxi 3
Prima – 20:00 – Zamilovaný profesor
Markíza – 20:00 – Ledově ostří
Prima – 21:50 – Nový svět
Prima Cool – 22:15 – Big Lebowski
Nova – 22:15 – Škola svádění
Joj – 03:15 – Přirozené talent

ÚTERÝ
Prima – 10:15 – Majestic
Markíza – 15:40 – Schůzka naslepo
Nova – 16:55 – Zathura: Vesmírné dobrodružství
Nova – 20:00 – Hádej kdo?
Prima – 20:00 – Garfield
Joj – 20:15 - Desperado
Prima – 21:30 – Divoká stvoření
Markíza – 21:35 – Forrest Gump
Nova – 21:50 – Mystery, Aljaška
Joj – 22:00 – Vodní svět
Prima Cool – 22:00 – Kult hákového kříže
Markíza – 00:05 – Zelenáč

STŘEDA
Markíza – 5:10 – A.I.: Umělá inteligence
Prima – 7:30 – Temný krystal
Prima – 16:05 – Dr. Dolittle 2
Nova – 16:20 – První rytíř
Markíza – 17:00 – Kletba bratři Grimmů
Nova Cinema – 20:00 – Muži v černém
Joj – 20:15 – Tváří v tvář
Prima – 21:10 – Seznamte se, Joe Black
Nova – 21:25 – Jeho fotr, to je lotr
Prima Cool – 22:00 – Malý Nicky – Satan junior
Joj – 22:40 – Přes noc třicítkou
Markíza – 03:30 – Vanilkové nebe

ČTVRTEK
Joj – 16:10 – Starosti starosty
Joj – 8:50 – Podivné dědictví
Nova – 16:35 – Cesta do Ameriky
Prima – 18:00 – Rivalové
Nova Cinema – 18:50 – Nell
Nova Cinema – 00:00 – Hard Boiled
Markíza – 00:20 – Prci, prci, prcičky 3: Svatba
Prima Cool – 00:45 – Dobrodružství Forda Fairlanea

PÁTEK
Nova – 6:35 – Wallace & Gromit: Prokletí králíkodlaka
Nova – 13:15 – Jak ztratit kluka v deseti dnech
Prima Cool – 15:20 – Můj bratranec Vinny
Prima – 15:35 – Wild Wild West
Markíza – 17:00 – Asterix a olympijské hry
ČT1 – 20:00 – Kdopak by se vlka bál?
Prima – 20:00 – Garfield 2
ČT1 – 21:35 – Miluji tě k sežrání
Joj – 21:40 – Nebezpečná rychlost 2: Zásah
Nova – 21:50 – Lepší už to nebude
Nova Cinema – 22:30 – Dreamgirls
Prima – 23:25 – Zardoz
Markíza – 23:30 – Bod zlomu
Joj – 00:00 – Vetřelec: Vzkříšení

SOBOTA
Nova – 8:15 – Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod
Joj – 10:45 – Pro hrst dolarů
Nova – 15:25 – Agent Cody Banks
Prima – 16:35 – Příběh Tarzana – pána opic
Joj – 16:50 – Mumie se vrací
Nova – 17:10 – Bounty
Nova – 20:00 – Poslední prázdniny
Prima Cool – 20:00 – Den otců
Markíza – 20:00 – Poseidon
Prima – 20:00 – Osobní strážce
ČT1 – 21:15 – Sexy Pistols
Markíza – 21:25 – Mercury
Nova – 22:00 – Kat
Prima – 22:20 – Zúčtování v Malém Tokiu
ČT1 – 22:55 – Fido
Joj – 23:00 – Kill Bill
Markíza – 01:05 – Sexuální praktiky pozemšťanů
Joj – 02:25 – Elita

NEDĚLE
Markíza – 11:00 – Sesterstvo putovních kalhot
Markíza – 12:55 – Jarmark marnosti
Nova – 13:25 – Jestřábí žena
Nova – 15:35 – Agent Cody Banks 2
Markíza – 16:40 – Příběh rytíře
ČT1 – 20:00 – Venkovský učitel
Joj – 20:15 – Nejhorší obavy
Prima – 20:45 – Do naha!
Nova – 22:20 – Rychlejší než smrt
Joj – 22:25 – Kill Bill 2
Prima – 22:30 – Angel Heart
Markíza – 23:10 – Útok z hlubin
Markíza – 00:55 – Rocky II


SRAČKY
Úterý – Prima – 14:25 – Pan chůva
Středa – Markíza – 10:25 – Kocour v klobouku
Středa – Markíza – 15:20 – Lovci dinosaurů
Středa – Nova Cinema – 21:40 – Teror ve vlaku
Čtvrtek – Prima Cool – 22:00 – Mortal Kombat 2 – Vyhlazení
Sobota – Markíza – 9:25 – Malí géniové
Sobota – Markíza – 10:55 – Vesmírné komando