Návrat vesmírných lovců, kteří si čas od času odskočí na planetu Zemi, aby si tu vyzkoušeli své schopnosti, se blíží zatraceně rychle. Robert Rodriguez, který měl původně i režírovat, sice nakonec jen napíše scénář, ale i tak to vypadá, že Predators by nemusela být špatná zábava.

Před několika dny jsme informovali o tom, že blízko k režijní sesli má britský řezník Neil Marshall. O něm se toho dát říct hodně, ale to, že by to byla měkota, rozhodně ne. Teď to ale vypadá, že proces výběru režiséra bude o něco složitější. Existuje totiž údajně seznam sedmi režisérů, o které by studio mělo zájem a Neil Marshall bohužel není číslo jedna.

Tím je totiž Nimród Antal. Maďarský talent se ukázal světu se svými Revizory a v Hollywoodu natočil zatím jen průměrný Motel smrti, v září má však premiéru jeho zlodějský thriller Armored, který podle ukázek rozhodně nevypadá špatně. Antal točit umí, na rozdíl od Marshalla však nemá u hororových fanoušků zdaleka takovou pověst a těžko se dá odhadnout, jak by si s Predátory poradil. Koho ze dvou zmíněných pánů byste za kamerou rádi viděli vy?