Vždycky ukázkový drsňák (opak vzorového slušňáka), James Caan, který ve svých filmech lidi škrtí, mlátí, střílí a dokonce se neváhá pustit do křížku s Arniem (v Likvidátorovi) teď doslova utekl z placu nového filmu Davida O. Russella (I Heart Huckabees, Tři králové). Jeho manažer citoval jako důvod tvůrčí neshody. Většinou je to klasická výmluva, diplomaticky postihující cokoliv od příliš častých alkoholových dýchánků přes "chtěl jsem víc peněz", ale tentokrát se skutečně jednalo o hádku mezi režisérem a hercem. Russell totiž chtěl, aby se ve dvouminutovém cameu (jedná se o snímek Nailed) udusil sušenkou. A taky aby při tom kašlal. Caan namítnul, že nemůže kašlat a zároveň se dusit, protože to nedává smysl. Hádka se rozhořela do takových rozměrů, že se Caan prostě sebral a odešel, načež po svém agentovi poslal oficiální výpověď. Role teď bude muset být přeobsazena.

Zní to trochu jako zpráva ze špatného bulváru, ale je zábavné sledovat, jak se opravdová roztržka mezi hercem a režisérem rychle uklidí pod koberec (Caan a Russell nepatří zrovna k největším hvězdám), zatímco pravděpodobně běžná bitva o finální sestřih Hulka získá tolik mediální pozornosti, aby se nakonec ukázalo, že vlastně o nic nešlo a že jen všichni vypili trochu moc kávy.

David O. Russell kávu pravděpodobně nepotřebuje. George Clooney o něm řekl, že je to blázen a své účinkování ve Třech králích popsal jako nejhorší pracovní zkušenost vůbec (ti dva se na place dokonce poprali). Lily Tomlin si s Russellem užila svoje při natáčení Flirtování s katastrofou, ale přesto se vrátila v I Heart Huckabees. Kdyby věděla co jí čeká, pravděpodobně by to nedělala. Jedna z nejslavnějších "kreativních hádek" vůbec totiž byla natočena. Silnější povahy se jistě budou chtít mrknout, jak to občas na place chodí.