Zatímco brácha Ridley má až nezdravě rád Russella Crowea, Tony Scott si zase rád na place užívá s Denzelem Washingtonem. Zanedlouho se sejdou už počtvrté, tentokrát u předělávky třicet let starého akčního filmu The Taking of Pelham 123. Pelham 123 naneštěstí není krvelačný robot z jiné galaxie, ale obyčejná linka metra, kterou unesla parta chlápků, co si rádi říkají podle barev duhy (původní verzi stihnul vykrást i Quentin Tarantino, snad jste si nemysleli, že jeho pan Hnědý nebo pan Růžový pocházeli z jeho hlavy :). V remaku nahradí Denzel Washington Waltera Matthaua a i kdyby nebyl strojvůdce postřelený, bude se to všechno hodně klepat. Tony se o to určitě postará. Film bychom se měli dočkat velmi brzy, dost možná už na jaře nebo v létě 2009, protože ho chce studio natočit před plánovanou stávkou. Stejně jako tisíc dalších projektů, jak je vidno ze seznamu, který unikl na veřejnost někdy před čtrnácti dny. Byl určen castingovým agenturám a jsou v něm velmi zajímavé informace:

Brad Silberling (Řada nešťastných příhod) bude režírovat celovečerní verzi televizní Land of the Lost. Drew Barrymore chystá svůj režijní debut pod všeříkajícím názvem Whip It. Nicole Kidman a Naomi Watts si možná zahrají v thrilleru Need. O Guyi Ritchiem se uvažuje v souvislosti s remakem Tuctu špinavců. O Wayneu Kramerovi se uvažuje jako o režisérovi Seventh Samurai, což je buď adaptace jedné hodně přiblblé PC hry nebo americký remake (kolikátý už?) Sedmi samurajů od Akiry Kurosawy.

Pak je tu ještě spousta filmů u kterých se objevují velmi zajímavá jména režisérů. Většinou jde o potvrzení toho, o čem jsme psali nebo nepsali, např. účast Roberta Rodrigueze na Barbarelle, Davida Goyera na Magnetovi nebo Gavina Hooda na Wolverineovi. U Prince of Persia nebo Gears of War zatím žádná jména nejsou. O dalším vývoji vás budeme informovat.