Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Nový Rambo dorazí příští léto

příspěvky 1 - 5 Napsat příspěvek
Mě tady ten prequel dává celkem smysl, "konečně" uvidíme jak se z Ramba stal .. ehm.. Rambo.
A safra, mám chuť si pustit jedničku, kterou mám stejně daleko nejraději. :+
977113
Mě tady ten prequel dává celkem smysl, "konečně" uvidíme jak se z Ramba stal .. ehm.. Rambo. A safra, mám chuť si pustit jedničku, kterou mám stejně daleko nejraději. *:+*
2 0
reagovat
Rambo je jedna z naj filmových sérií - 5ku som radšej nevidel, ale prvé 4 sú pecky. Prvá sa vymyká pojatím a merítkom, ktoré nejde do šírky a do vŕšenia mŕtvol a množstva vypálenej munície, ale do hĺbky, do psychiky, traumy, kritiky spoločnosti - za čo ju budem mať vždy najradšej, spolu so 4kou, ktorá ide ako do hĺbky (hoci o niečo strohejšie a jednoduchšie), tak do tej brutálnej akcie, ktorá ale je realistická, naturalistická a kamera tam neuhýba pred hádzaním bábätok do horiacich domov.
2 a 3 sú potom parádne akčné dobrodružstvá, kde tam ten mačo-patriotistický motív nevadí a neškodne celý príbeh osviežuje - ergo dnes sa nie len zabavím nad akciou a sošným Stalloneom, ale aj pousmejem nad prostoduchosťou "Zeitgeistu". 

Prequel sa síce nežiada, ale neodopína sa mi pri ňom puzdro rambo-noža. Avšak miesto záujmu cítim iba zvedavosť, navyše Centineo mi nie je práve sympatický.
Viac ma zaujíma film o tom, ako Sly natočil Rockyho, to mi príde aj tématicky atraktívnejšie - len sa bojím, že to bude neškodné voči hl. postave a pôjde sa cestou zbytočnej adorácie a nevyváženého pohľadu v prospech Slya. Hoci zase tam čo viem nejak kontroverzia a negatívne aspekty nie sú, takže by takáto cesta výsledku asi veľmi neublížila. 
977106
Rambo je jedna z naj filmových sérií - 5ku som radšej nevidel, ale prvé 4 sú pecky. Prvá sa vymyká pojatím a merítkom, ktoré nejde do šírky a do vŕšenia mŕtvol a množstva vypálenej munície, ale do hĺbky, do psychiky, traumy, kritiky spoločnosti - za čo ju budem mať vždy najradšej, spolu so 4kou, ktorá ide ako do hĺbky (hoci o niečo strohejšie a jednoduchšie), tak do tej brutálnej akcie, ktorá ale je realistická, naturalistická a kamera tam neuhýba pred hádzaním bábätok do horiacich domov. 2 a 3 sú potom parádne akčné dobrodružstvá, kde tam ten mačo-patriotistický motív nevadí a neškodne celý príbeh osviežuje - ergo dnes sa nie len zabavím nad akciou a sošným Stalloneom, ale aj pousmejem nad prostoduchosťou "Zeitgeistu".  Prequel sa síce nežiada, ale neodopína sa mi pri ňom puzdro rambo-noža. Avšak miesto záujmu cítim iba zvedavosť, navyše Centineo mi nie je práve sympatický. Viac ma zaujíma film o tom, ako Sly natočil Rockyho, to mi príde aj tématicky atraktívnejšie - len sa bojím, že to bude neškodné voči hl. postave a pôjde sa cestou zbytočnej adorácie a nevyváženého pohľadu v prospech Slya. Hoci zase tam čo viem nejak kontroverzia a negatívne aspekty nie sú, takže by takáto cesta výsledku asi veľmi neublížila. 
0 -1
reagovat
Hm, dejme tomu,že to bude našlapaná akčňárna. Ale to první Rambo úplně nebyl. Jasně střílelo se tam hodně, ale nejsilnější pro mě byl ten pocit, kdy se amíkům domů vrací stroj na zabíjení, který si sami vytvořili pro nesmyslnou válku a který se jim teď nehodí na čisté, krásné maloměsto a oni vlastně neví, co s ním. Ten rozhovor na konci v policejní stanici s plukovníkem a klukem, kterej do toho "šel naplno" z toho vždycky mrazí. Navíc by mě zajímaly reakce amerických diváků, kdyby tam byl ten konec, kdy se hrdina raději sám zabije, než aby ho zase vyhnali do kopců.
977104
Hm, dejme tomu,že to bude našlapaná akčňárna. Ale to první Rambo úplně nebyl. Jasně střílelo se tam hodně, ale nejsilnější pro mě byl ten pocit, kdy se amíkům domů vrací stroj na zabíjení, který si sami vytvořili pro nesmyslnou válku a který se jim teď nehodí na čisté, krásné maloměsto a oni vlastně neví, co s ním. Ten rozhovor na konci v policejní stanici s plukovníkem a klukem, kterej do toho "šel naplno" z toho vždycky mrazí. Navíc by mě zajímaly reakce amerických diváků, kdyby tam byl ten konec, kdy se hrdina raději sám zabije, než aby ho zase vyhnali do kopců.
1 0
reagovat
Rambo je ten jalovy Ken, ktery mi prijde jako jedina vada ukazky na Street Fightera?
Ach jo...
977079
Rambo je ten jalovy Ken, ktery mi prijde jako jedina vada ukazky na Street Fightera? Ach jo...
0 0
reagovat
Sly se tam neukáže? Nebude to vzpomínání, kdy starousek prochází na pude krabici fotek a metalu a při tom "bum vzpomínkovýfilm" :)
977078
Sly se tam neukáže? Nebude to vzpomínání, kdy starousek prochází na pude krabici fotek a metalu a při tom "bum vzpomínkovýfilm" :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se