Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuze k článku Godzilla II Král monster: Kinorip pětiminutového IMAX klipu

příspěvky 1 - 20 Napsat příspěvek
09.04.2019 11:19:25
reaguje na: Mack.
Hele, aby letěli přesně z opačný strany tak, aby to sami neviděli, to by musela zrovna řádit písečná bouře, jinak si to nedovedu vysvětlit. Navíc, ten záběr z dalekohledu je sám o sobě pecka. Jak to asi probíhalo...velitel si stoupne na místo, kde je nyní akorát spoušť, ze který se line ta rýha a přesto se musí dívat dalekohledem, aby se přesvědčil, jestli MUTO třeba neuskočilo stranou a najednou nejde jiným směrem? Obzvlášť když taková příšera je vidět pomalu až z vesmíru pouhým okem...
To, že jsi nad tím nepřemýšlel je správný postup u sledování takového filmu. Když se něco bere sakra vážně bez známek sebeshazujícího humoru, pak by IMHO měla i kvalita zpracování odpovídat vážnosti. Takhle to je jak poslouchat vážnou hudbu o dvou notách a nutit se do přesvědčení o tom, že to je masterpiece. Nemám nic proti tomu řemeslnému zpracování, jak jsem už řekl, ale to falešné budování napětí už prostě po tomhle failu na mě neplatilo, no...
712843
Hele, aby letěli přesně z opačný strany tak, aby to sami neviděli, to by musela zrovna řádit písečná bouře, jinak si to nedovedu vysvětlit. Navíc, ten záběr z dalekohledu je sám o sobě pecka. Jak to asi probíhalo...velitel si stoupne na místo, kde je nyní akorát spoušť, ze který se line ta rýha a přesto se musí dívat dalekohledem, aby se přesvědčil, jestli MUTO třeba neuskočilo stranou a najednou nejde jiným směrem? Obzvlášť když taková příšera je vidět pomalu až z vesmíru pouhým okem... To, že jsi nad tím nepřemýšlel je správný postup u sledování takového filmu. Když se něco bere sakra vážně bez známek sebeshazujícího humoru, pak by IMHO měla i kvalita zpracování odpovídat vážnosti. Takhle to je jak poslouchat vážnou hudbu o dvou notách a nutit se do přesvědčení o tom, že to je masterpiece. Nemám nic proti tomu řemeslnému zpracování, jak jsem už řekl, ale to falešné budování napětí už prostě po tomhle failu na mě neplatilo, no...
712761
0 0
reagovat
08.04.2019 21:35:45
doufam, ze si tam nebudou celou dobu jen blabolit nejaky pseudomoudra, zatimco vsechnu akci nacpali do traileru, jako u jednicky...... a nebo ze  to nebude pekny barevny vybuchujici jako king kong, kde je zachrani deda na lodi, zatimco se snazej zamaskovat, ze ma scenar 3 stranky
712814
doufam, ze si tam nebudou celou dobu jen blabolit nejaky pseudomoudra, zatimco vsechnu akci nacpali do traileru, jako u jednicky...... a nebo ze  to nebude pekny barevny vybuchujici jako king kong, kde je zachrani deda na lodi, zatimco se snazej zamaskovat, ze ma scenar 3 stranky
1 0
reagovat
08.04.2019 20:39:19
Tak jsem to konečně taky zkoukl. Můj komentář (poté co jsem s podlahy sebral upadlou čelist) byl stručný: "Ku*va, kino jasná volba" :)
712808
Tak jsem to konečně taky zkoukl. Můj komentář (poté co jsem s podlahy sebral upadlou čelist) byl stručný: "Ku*va, kino jasná volba" *:)*
1 0
reagovat
08.04.2019 16:43:59
reaguje na: do_Od
Když napíšu, že lidi mají rádi filmy, taky nemluvím o všech a věty typu: "lidi mají rádi …" se běžně používají a taky ti lidé co to používají nemyslí 100%. A když se podíváš na počet lajků u mého prvního příspěvku, tak se mnou většina lidí souhlasí, proto píšu množné číslo. Nikdy není 100% souhlas. 

PS: Přestaň používat věty s nádechem arogance, díky. 
PPS: Vlastně si dělej co chceš (stejně už si příště dáš pozor, tak jako tak, nezávisle na mně), je mi to jedno, mohli bysme se pobavit i příště ;)  
712776
Když napíšu, že lidi mají rádi filmy, taky nemluvím o všech a věty typu: "lidi mají rádi …" se běžně používají a taky ti lidé co to používají nemyslí 100%. A když se podíváš na počet lajků u mého prvního příspěvku, tak se mnou většina lidí souhlasí, proto píšu množné číslo. Nikdy není 100% souhlas.  PS: Přestaň používat věty s nádechem arogance, díky.  PPS: Vlastně si dělej co chceš (stejně už si příště dáš pozor, tak jako tak, nezávisle na mně), je mi to jedno, mohli bysme se pobavit i příště *;)*  
712774
1 -1
reagovat
08.04.2019 16:26:18
reaguje na: OzyTheKing
Přestaň používat to množné číslo protože nemluvíš za všechny diskutující, díky. Reagoval jsem na tuhle zvýrazněnou část příspěvku od FallenMaia:

"a na základe toho potom posudzuje a tvrdí že na ten film netreba chodiť keď sme ho vlastne už videli tisíc krát niekde inde."

Nic takového jsem nenapsal.
712774
Přestaň používat to množné číslo protože nemluvíš za všechny diskutující, díky. Reagoval jsem na tuhle zvýrazněnou část příspěvku od FallenMaia: "a na základe toho potom posudzuje a tvrdí že na ten film [b]netreba chodiť keď sme ho vlastne už videli tisíc krát niekde inde.[/b]" Nic takového jsem nenapsal.
712768
1 -1
reagují: OzyTheKing
reagovat
08.04.2019 16:14:09
reaguje na: KARLOS
Ja som niekde napísal že je niekto idiot? KARLOS už prosím ťa nepíš ...... :-:-
Čo je na tom že mám na to iný názor? To je zakázané? To nemôžem napísať že pre mňa je to proste blbosť? Že z môjho pohľadu hádzať tie filmy do jednej kopy je nelogické? Presne ako to napísal OzyTheKing, porovnávať sa ako tak dajú, ale povedať že je to to samé a že ten film som vlastne už videl lebo som videl Jurský Park???? Pre mňa to tak nie je! A tým že mi tu budeš vypisovať tie tvoje slohy môj názor nezmeníš.

A už vážne toto je môj posledný príspevok v tejto diskusii na túto tému :-
712771
Ja som niekde napísal že je niekto idiot? KARLOS už prosím ťa nepíš ...... *:-**:-* Čo je na tom že mám na to iný názor? To je zakázané? To nemôžem napísať že pre mňa je to proste blbosť? Že z môjho pohľadu hádzať tie filmy do jednej kopy je nelogické? Presne ako to napísal OzyTheKing, porovnávať sa ako tak dajú, ale povedať že je to to samé a že ten film som vlastne už videl lebo som videl Jurský Park???? Pre mňa to tak nie je! A tým že mi tu budeš vypisovať tie tvoje slohy môj názor nezmeníš. A už vážne toto je môj posledný príspevok v tejto diskusii na túto tému *:-*
712766
2 -2
reagovat
08.04.2019 16:07:30
reaguje na: do_Od
Kdy už konečně pochopíš, že nikdo si nemyslí, že se nám snažíš něco zakázat nebo proti nám něco máš? Tady jde o ten styl, jak si to napsal. Prostě si povyšoval svůj filmový vkus.
"Klidně si nad tím stříkejte, já se zas budu bavit (proč si nenapsal taky stříkat?:D Asi jen my, "malé děcka takhle stříkáme" na filmech) na jiných filmech." Tak nějak si to napsal. Kdyby si tam nedodal to, že se budeš bavit na jiných filmech a napsal třeba jen: "Nechápu jak z toho můžete být tak vystříkaní. Mně ty filmy přijdou o ničem." Nikdo by neměl problém.
Ale tak, jak si to napsal, to zní, a podvědomě to tak bylo i nejspíš myšleno, že tvůj vkus je asi vyspělejší, když se ti nelíbí filmy "kde se perou obří cosi" (filmy s velkými monstry/roboty).
712768
Kdy už konečně pochopíš, že nikdo si nemyslí, že se nám snažíš něco zakázat nebo proti nám něco máš? Tady jde o ten styl, jak si to napsal. Prostě si povyšoval svůj filmový vkus. "Klidně si nad tím stříkejte, já se zas budu bavit (proč si nenapsal taky stříkat?*:D* Asi jen my, "malé děcka takhle stříkáme" na filmech) na jiných filmech." Tak nějak si to napsal. Kdyby si tam nedodal to, že se budeš bavit na jiných filmech a napsal třeba jen: "Nechápu jak z toho můžete být tak vystříkaní. Mně ty filmy přijdou o ničem." Nikdo by neměl problém. Ale tak, jak si to napsal, to zní, a podvědomě to tak bylo i nejspíš myšleno, že tvůj vkus je asi vyspělejší, když se ti nelíbí filmy "kde se perou obří cosi" (filmy s velkými monstry/roboty).
712743
2 -2
reagují: do_Od
reagovat
08.04.2019 16:00:37
reaguje na: OzyTheKing
A já znám zase lidi, kteří to do stejného pytle házejí (a rozhodně nestříkají) a není to jenom dood.8)
Pokud se ale někdo zastaví jen u kritéria, že roboti nejsou dinosauři a o každém, kdo bere v úvahu kritéria jiná říká, že je idiot, pak to vážně už lépe vysvětlit nedokážu.?)?)?)
712766
A já znám zase lidi, kteří to do stejného pytle házejí (a rozhodně nestříkají) a není to jenom dood.*8)* Pokud se ale někdo zastaví jen u kritéria, že roboti nejsou dinosauři a o každém, kdo bere v úvahu kritéria jiná říká, že je idiot, pak to vážně už lépe vysvětlit nedokážu.*?)**?)**?)*
712762
2 0
reagují: FallenMaia
reagovat
08.04.2019 15:50:31
reaguje na: KARLOS
Naprosto souhlasím, tohle někomu vyčítat je naprosto dětinský.
Ale jak jsem psal předtím, házet ty filmy do jednoho pytle mi přijde fakt mimo.  Srovnávat se dají, ale je blbost říct, že je to to samé. Znám lidi, kteří z Juráče, jak by napsal do_Od "stříkají" a Transformeři jsou pro ně odpad a to i jednička.
712762
Naprosto souhlasím, tohle někomu vyčítat je naprosto dětinský. Ale jak jsem psal předtím, házet ty filmy do jednoho pytle mi přijde fakt mimo.  Srovnávat se dají, ale je blbost říct, že je to to samé. Znám lidi, kteří z Juráče, jak by napsal do_Od "stříkají" a Transformeři jsou pro ně odpad a to i jednička.
712753
0 -2
reagují: KARLOS
reagovat
08.04.2019 15:46:59
reaguje na: sushi232
On tam je ten záběr poskládaný tak, že ta rýha měla být z prvního záběru s tou helikoptérou vidět? Já si řekl, že asi přiletěli z druhý strany a radši jsem to vypustil z hlavy, než nad tím přemýšlet a najít nějakou botu :)

Ale to je dobrý lol.
712761
On tam je ten záběr poskládaný tak, že ta rýha měla být z prvního záběru s tou helikoptérou vidět? Já si řekl, že asi přiletěli z druhý strany a radši jsem to vypustil z hlavy, než nad tím přemýšlet a najít nějakou botu :) Ale to je dobrý lol.
712741
0 0
reagují: sushi232
reagovat
08.04.2019 15:44:58
reaguje na: sushi232
Četl si ten do_Odův příspěvek, kvůli kterýmu to začalo? tady nejde o to, že se mu ty filmy nelíbí, ale o způsob jakým to podal. Kdyby napsal jen např: "Jsou to sračky," bylo by to ok (více méně :D).
712760
Četl si ten do_Odův příspěvek, kvůli kterýmu to začalo? tady nejde o to, že se mu ty filmy nelíbí, ale o způsob jakým to podal. Kdyby napsal jen např: "Jsou to sračky," bylo by to ok (více méně *:D*).
712723
1 -2
reagovat
08.04.2019 15:27:06
A já bych to z mé strany ukončil možná tím, že pokud někdo napíše "...Mne vadilo a prišlo mi absolútne primitívne že tu niekto porovnával xxx, a všetky podobné filmy hádže na jednu kopu a na základe toho potom posudzuje a tvrdí že na ten film...", pak už vážně neočekávám, že pochopí, co jsme se snažili říct. Možná pro příště pomůže toto: diskuze většinou neznamená někoho přesvědčit o opaku, ale má nabídnout náhled z druhé strany k širšímu pochopení problému.
712753
A já bych to z mé strany ukončil možná tím, že pokud někdo napíše "[i]...Mne [b]vadilo[/b] a [b]prišlo mi absolútne primitívne[/b] že tu niekto porovnával [/i]xxx[i], a všetky podobné filmy hádže na jednu kopu a na základe toho potom posudzuje a tvrdí že na ten film..[/i].", pak už vážně neočekávám, že pochopí, co jsme se snažili říct. Možná pro příště pomůže toto: [b]diskuze většinou neznamená někoho přesvědčit o opaku, ale má nabídnout náhled z druhé strany k širšímu pochopení problému[/b].
2 0
reagují: OzyTheKing
reagovat
08.04.2019 14:50:57
reaguje na: FallenMaia
Tak to bacha, já nikdy nepsal, že na to nemusíš chodit ty/potažmo vy ostatní. Psal jsem, a myslím, že Karlos to tady pak celkem hezky shrnul, že všechny tyhle filmy pro mě pojí stejné téma, mají v mých očích stejnou strukturu a ve finále jsou všechny "o tom samém". To že v jednom máš roboty, ve druhém dinosaury, a ve třetím kaiju pro mě ve finále neznamená vůbec nic. Jo, vážně si myslím, že když jsem to viděl desetkrát předtím, nemá mi ten film co dalšího nabídnout. Nudí mě to. ;) Zároveň ale znova zdůrazňuji, že nemám nic proti lidem, který to baví. Naopak, good for you.
712743
Tak to bacha, já nikdy nepsal, že na to nemusíš chodit ty/potažmo vy ostatní. Psal jsem, a myslím, že Karlos to tady pak celkem hezky shrnul, že všechny tyhle filmy pro mě pojí stejné téma, mají v mých očích stejnou strukturu a ve finále jsou všechny "o tom samém". To že v jednom máš roboty, ve druhém dinosaury, a ve třetím kaiju pro mě ve finále neznamená vůbec nic. Jo, vážně si myslím, že když jsem to viděl desetkrát předtím, nemá mi ten film co dalšího nabídnout. Nudí mě to. *;)* Zároveň ale znova zdůrazňuji, že nemám nic proti lidem, který to baví. Naopak, good for you.
712739
3 -1
reagují: OzyTheKing
reagovat
08.04.2019 14:41:42
reaguje na: FallenMaia
OK, chápu jak to myslíš a beru to. Podle mě máte pravdu oba a já sám jsem to vyjádřil asi poněkud nešťastně. Brakové filmy mě jednoznačně baví, protože jsou právě o té formě. Do_od se patrně bavil o tom obsahu, který je, opravdu, téměř stejný. A že je tahle optika dost zúžená, o tom žádná. Podle téhle logiky už nemusíme vidět prakticky žádný americký film, protože skoro všechny jedou podle scénáristického mustru "A hero's journey" nebo jak se to přesně jmenuje. Když to přeženeme, tak se dá říct, že se vlastně už od řecké tragédie vlastně nic nového nevymyslelo.
Ale na blockbustery do kina nechodíme pro hluboký společenský přesah a příběh, který nás chytne za srdíčko, ale kvůli desítkám milionů $ utracených za našlapané akční scény, po kterých přece nikdo nechce, aby dávaly smysl, ale aby bavily...tedy jsme zvědaví na tu formu, která nám je předkládána.
A říct o filmu, že je naprosto debilní a nedává smysl přeci neznamená, že není zábavný. Pro tohle doporučuju holandskou šílenost New Kids Turbo. 8)
712742
OK, chápu jak to myslíš a beru to. Podle mě máte pravdu oba a já sám jsem to vyjádřil asi poněkud nešťastně. Brakové filmy mě jednoznačně baví, protože jsou právě o té formě. Do_od se patrně bavil o tom obsahu, který je, opravdu, téměř stejný. A že je tahle optika dost zúžená, o tom žádná. Podle téhle logiky už nemusíme vidět prakticky žádný americký film, protože skoro všechny jedou podle scénáristického mustru "A hero's journey" nebo jak se to přesně jmenuje. Když to přeženeme, tak se dá říct, že se vlastně už od řecké tragédie vlastně nic nového nevymyslelo. Ale na blockbustery do kina nechodíme pro hluboký společenský přesah a příběh, který nás chytne za srdíčko, ale kvůli desítkám milionů $ utracených za našlapané akční scény, po kterých přece nikdo nechce, aby dávaly smysl, ale aby bavily...tedy jsme zvědaví na tu formu, která nám je předkládána. A říct o filmu, že je naprosto debilní a nedává smysl přeci neznamená, že není zábavný. Pro tohle doporučuju holandskou šílenost New Kids Turbo. *8)*
712739
0 0
reagovat
08.04.2019 14:33:01
reaguje na: Jerky

předem soráč za další román...

Jasně, já se u toho taky dost bavil, ale myslím, že bezmocnost lidského pokolení se ve filmu dala zpracovat lépe, než tím, že se ze všech udělají totální retardi. Jestli to film podkoplo, to je už na posouzení každého, já mám naopak tyhle full-retard scény rád a je to přesně důvod, proč obdivuju třeba Jamese Wana a mluvím o něm jako o novém Michaelu Bayovi.
Ta scéna je pro mě srdeční záležitostí, protože je nádherně natočená ale zároveň nedává z narativního ani logického hlediska vůbec smysl.
Vojáci se letěli podívat do dutého kopce kamsi doprostřed pouště (patrně tedy helikoptérou), vlezli dovnitř, přesně podle výcviku a přísného protokolu odhalovali jeden sklad za druhým, až v jednom kukátku bylo příliš světla. Po otevření zjistili, že tam je obrovská díra, kterou vyhloubilo MUTO, aby si dalo sváču (což předtím, samozřejmě, z vrtulníku nějak neviděli) a bylo to korunováno pohledem z dalekohledu velícího důstojníka, který projíždí horizont až do chvíle, kdy se zastaví na obří příšeře, která si to šine od nich směrem kamsi na město a zanechává za sebou koryto o šířce stadionu...které je následně viditelné střihem z ptačí perspektivy, tedy přesně tím pohledem, který postavy (ne)viděly před několika minutami.
Může to být geniální narážka na zbytečnou byrokracii, kdy musí vojáci podstupovat nesmyslné procedury, aby mohli pokračovat, ale spíš je to prostě jen Bčková kravina :D
Když jsem to lidem vyprávěl před zkouknutím filmu, tak mi jednoduše nevěřili a mysleli, že to tahám z kontextu a je to celé jinak. O to nevěřícněji jim pak padaly držky, když viděli, že to je fakt "na vážno" ve filmu.
Podobných scén tam bylo víc, ale tahle vyčnívá tím, že i přes veškerou lásku k materiálu a k ústupkům, kterých se divák rád dopustí při sledování (jako například hned úvod s únikem radioaktivní páry), dokáže stále vyrazit dech. A je zábavnější s každým zkouknutím 8)
712741
Jasně, já se u toho taky dost bavil, ale myslím, že bezmocnost lidského pokolení se ve filmu dala zpracovat lépe, než tím, že se ze všech udělají totální retardi. Jestli to film podkoplo, to je už na posouzení každého, já mám naopak tyhle full-retard scény rád a je to přesně důvod, proč obdivuju třeba Jamese Wana a mluvím o něm jako o novém Michaelu Bayovi. Ta scéna je pro mě srdeční záležitostí, protože je nádherně natočená ale zároveň nedává z narativního ani logického hlediska vůbec smysl. Vojáci se letěli podívat do dutého kopce kamsi doprostřed pouště (patrně tedy helikoptérou), vlezli dovnitř, přesně podle výcviku a přísného protokolu odhalovali jeden sklad za druhým, až v jednom kukátku bylo příliš světla. Po otevření zjistili, že tam je obrovská díra, kterou vyhloubilo MUTO, aby si dalo sváču (což předtím, samozřejmě, z vrtulníku nějak neviděli) a bylo to korunováno pohledem z dalekohledu velícího důstojníka, který projíždí horizont až do chvíle, kdy se zastaví na obří příšeře, která si to šine od nich směrem kamsi na město a zanechává za sebou koryto o šířce stadionu...které je následně viditelné střihem z ptačí perspektivy, tedy přesně tím pohledem, který postavy (ne)viděly před několika minutami. Může to být geniální narážka na zbytečnou byrokracii, kdy musí vojáci podstupovat nesmyslné procedury, aby mohli pokračovat, ale spíš je to prostě jen Bčková kravina *:D* Když jsem to lidem vyprávěl před zkouknutím filmu, tak mi jednoduše nevěřili a mysleli, že to tahám z kontextu a je to celé jinak. O to nevěřícněji jim pak padaly držky, když viděli, že to je fakt "na vážno" ve filmu. Podobných scén tam bylo víc, ale tahle vyčnívá tím, že i přes veškerou lásku k materiálu a k ústupkům, kterých se divák rád dopustí při sledování (jako například hned úvod s únikem radioaktivní páry), dokáže stále vyrazit dech. A je zábavnější s každým zkouknutím *8)*
předem soráč za další román...
712733
2 -2
reagují: Mack.
reagovat
08.04.2019 14:26:11
reaguje na: sushi232
Za seba môžem len povedať že mi vôbec nevadilo a ani nevadí že niekto považuje Godzillu za brak a ani som netvrdil že každý kto ju takto označí je arogantný povíšenecký magor. Prečítaj si celú tú diskusiu a potom to možno pochopíš.
Mne vadilo a prišlo mi absolútne primitívne že tu niekto porovnával Jurské Svety, Transformerov a Godzilly, a všetky podobné filmy hádže na jednu kopu a na základe toho potom posudzuje a tvrdí že na ten film netreba chodiť keď sme ho vlastne už videli tisíc krát niekde inde. Dokonca tu zaznela aj taká verzia že všetky filmy kde nejaký nepriateľ, či už vo forme mimozemšťanov (Avengers, Deň Nezávislosti), monštier (Pacific Rim, Godzilla, King Kong), strojov (Transformers), dinosaurov (Jurský park, Jurský svet) atď. sú jedno a to isté, všetky patria do jedného žánru a je úplne normálne že ak sa niekomu nepáči napr. nový Jurský Svet alebo Deň Nezávislosti tak je logické povedať že napr. tá Godzilla bude rovnaká volovina. Neviem no, ja už som tu môj názor na túto tému vyjadril, veď si to prečítaj. Mne to príde celé trošku prehnané.
712739
Za seba môžem len povedať že mi vôbec nevadilo a ani nevadí že niekto považuje Godzillu za brak a ani som netvrdil že každý kto ju takto označí je arogantný povíšenecký magor. Prečítaj si celú tú diskusiu a potom to možno pochopíš. Mne vadilo a prišlo mi absolútne primitívne že tu niekto porovnával Jurské Svety, Transformerov a Godzilly, a všetky podobné filmy hádže na jednu kopu a na základe toho potom posudzuje a tvrdí že na ten film [b]netreba chodiť keď sme ho vlastne už videli tisíc krát niekde inde[/b]. Dokonca tu zaznela aj taká verzia že všetky filmy kde nejaký nepriateľ, či už vo forme mimozemšťanov (Avengers, Deň Nezávislosti), monštier (Pacific Rim, Godzilla, King Kong), strojov (Transformers), dinosaurov (Jurský park, Jurský svet) atď. sú jedno a to isté, všetky patria do jedného žánru a je úplne normálne že ak sa niekomu nepáči napr. nový Jurský Svet alebo Deň Nezávislosti tak je logické povedať že napr. tá Godzilla bude rovnaká volovina. Neviem no, ja už som tu môj názor na túto tému vyjadril, veď si to prečítaj. Mne to príde celé trošku prehnané.
712723
4 -1
reagují: do_Od, sushi232
reagovat
08.04.2019 13:21:45
reaguje na: sushi232
A co že je na té scéně v Nevadě až tak strašného, že to podkoplo celý film? Nerejpu, pouze se ptám. Když už něco dráždilo moje vypnuté smysly, tak to byl fakt, že když se poprvé objeví Godzilla na scéně, tak způsobí tsunami zatímco u San Francisca jen trochu šplouchne. Přesto mě ale film bavil a dvojce fandím :)
712733
A co že je na té scéně v Nevadě až tak strašného, že to podkoplo celý film? Nerejpu, pouze se ptám. Když už něco dráždilo moje vypnuté smysly, tak to byl fakt, že když se poprvé objeví Godzilla na scéně, tak způsobí tsunami zatímco u San Francisca jen trochu šplouchne. Přesto mě ale film bavil a dvojce fandím :)
712723
4 0
reagují: sushi232
reagovat
08.04.2019 11:50:44
TLDR: Jsem strašně chytrej, pište si se mnou, vy idioti!!!!111!!
712724
TLDR: Jsem strašně chytrej, pište si se mnou, vy idioti!!!!111!!
4 -2
reagovat
08.04.2019 11:35:09

YEAH! Přesně na vlně jedničky!

Koukal sem tu na to, jak sestřelujete do_oda a nějak nevím. Film, ve kterém se lidské postavy, které jsou většinou odborníci ve svých oborech, chovají jako zmatení pacienti po lobotomii, nedělá jim problém obětovat všechny svoje kolegy a místo pudu sebezáchovy mají pud dívání se do dálky někam nad kameru, prakticky všechny lidské akce v něm nedávají vůbec žádný smysl a trochu to až působí jakoby vystříhali scény z úplně jiných filmů a narvali je do opulentních trikových sekvencí, tak, aby to vypadalo jako intro k nějaké hře, je podle Vás všech taková pecka, že každý, kdo (IMHO doclela validně) toto nazve brakem je hnedka arogantní a povýšený magor, který se prohlašuje za nadčlověka?
Jo, triky tam jsou fakt dobrý, ale když omylem na chvilku zapojíte mozek, začnete buďto vřískat smíchy nebo kroutit hlavou. Možná jste naopak vy všichni příliš dobří ve vypínání mozku a přepnutí na "full consumer-retard mode" (berte bez urážky, taky občas rád vypnu a odpočinu u debilního blockbusteru), ale přiznejte, že tyhle filmy se ve společnosti rozumných lidí označují spíše jako "guilty pleasure" nebo "hovadinu na n-tou."
Tak přesně bych shrnul například poslední Godzillu, o které všude tvrdím, jak byla super, protože je vlajkovou lodí Hollywoodského přístupu, kdy se za pomoci obrovských investic a tisíců extrémně nadaných umělců stvoří brak nad braky.
Kdo mi bude chtít oponovat, z dislajků si hlavu nedělám, budu spíš naslouchat tomu, kdo mi rozebere scénu v Godzille z (tuším) Nevady a skladu radioaktivního odpadu, a přesvědčí mě, že to nebyla 100% forma a 0% obsah, tedy lidově řečeno "hovno v alobalu" a materiál spíš do parodie, než do sakra vážně se beroucího blockbusteru. Od té scény jsem totiž všechny pokusy o napětí vnímal jako útok na bránici a kdybych to viděl v kině, asi bych dostal od někoho z jednodušších diváků přes držku, že jsem přehlušoval Godzillu svým hlasitým smíchem.
712723
Koukal sem tu na to, jak sestřelujete do_oda a nějak nevím. Film, ve kterém se lidské postavy, které jsou většinou odborníci ve svých oborech, chovají jako zmatení pacienti po lobotomii, nedělá jim problém obětovat všechny svoje kolegy a místo pudu sebezáchovy mají pud dívání se do dálky někam nad kameru, prakticky všechny lidské akce v něm nedávají vůbec žádný smysl a trochu to až působí jakoby vystříhali scény z úplně jiných filmů a narvali je do opulentních trikových sekvencí, tak, aby to vypadalo jako intro k nějaké hře, je podle Vás všech taková pecka, že každý, kdo (IMHO doclela validně) toto nazve brakem je hnedka arogantní a povýšený magor, který se prohlašuje za nadčlověka? Jo, triky tam jsou fakt dobrý, ale když omylem na chvilku zapojíte mozek, začnete buďto vřískat smíchy nebo kroutit hlavou. Možná jste naopak vy všichni příliš dobří ve vypínání mozku a přepnutí na "full consumer-retard mode" (berte bez urážky, taky občas rád vypnu a odpočinu u debilního blockbusteru), ale přiznejte, že tyhle filmy se ve společnosti rozumných lidí označují spíše jako "guilty pleasure" nebo "hovadinu na n-tou." Tak přesně bych shrnul například poslední Godzillu, o které všude tvrdím, jak byla super, protože je vlajkovou lodí Hollywoodského přístupu, kdy se za pomoci obrovských investic a tisíců extrémně nadaných umělců stvoří brak nad braky. Kdo mi bude chtít oponovat, z dislajků si hlavu nedělám, budu spíš naslouchat tomu, kdo mi rozebere scénu v Godzille z (tuším) Nevady a skladu radioaktivního odpadu, a přesvědčí mě, že to nebyla 100% forma a 0% obsah, tedy lidově řečeno "hovno v alobalu" a materiál spíš do parodie, než do sakra vážně se beroucího blockbusteru. Od té scény jsem totiž všechny pokusy o napětí vnímal jako útok na bránici a kdybych to viděl v kině, asi bych dostal od někoho z jednodušších diváků přes držku, že jsem přehlušoval Godzillu svým hlasitým smíchem.
YEAH! Přesně na vlně jedničky!
2 -5
reagovat
08.04.2019 09:05:46
reaguje na: KARLOS
Díky! :+
712717
Díky! *:+*
712713
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2019.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se