Diskuze k článku Na co do kina: 10 originálních lednových filmů

příspěvky 1 - 8 Napsat příspěvek
12.01.2017 11:05:28

PorkChopExpress

Tak titulek samozřejmě kulhá, to nepopírám. Originální rovná se neznačkový, ale to zní prostě blbě (a jinej použitelnej výraz mě nenapadnul), a na co do kina se vždycky týká jen většiny, a ne všeho, no. Pointa těchhle článků je nicméně v ukázání, že kina nejsou plný sequelů, spin-offů, remakeů a rebootů, jak si většina lidí mylně myslí, ale že je kupa věcí mimo gigantický filmový série (takže tam možná je "skoro všechno", ale vždycky tu záměrně chyběj ty největší filmy). A dělit to na dva články, když tu můžu shrnout dobrý i špatný v jednom (furt je tam neutrální originální - ne nejlepší), mi přijde zbytečný.

Jo a číslovka se mění. Když není 10 nosnejch věcí, tak je to klidně míň (viz - link ), ale poslední dobou tu desítku s klidem dávám, no :)
0 0
reagovat
12.01.2017 10:49:50
Tak Leden je na dobré filmy zcela mrtvý, samé nezjmavé ptákoviny a muzikály mě neberou ikdyž mužou být sebekvalitní:+
0 0
reagovat
12.01.2017 10:04:36

KarelR

Hele, určitě je to čistě vaše věc a volba. Ale přijde mi to tak trochu jako alibismus. Velmi často se v této rubrice objevují filmy, u kterých už víte, že stojí za prd a k větší části ze všech filmů, co se tu objeví, už máte alespoň ohlasy (ale OK, u těch to beru - stylem - "prej to stojí za kulový, ale nevíme jistě, běží to, tak si to můžete ověřit sami...").
Často mi prostě přijde, že jsou tam skoro všechny filmy, co jsou ten měsíc v distribuci a to pak v podstatě ztrácí smysl mít tuhle rubriku :-).
Když to shrnu, nadpis lže hned ve dvou bodech - ORIGINÁLNÍ - 3 z aktuální nabídky nejsou originální určitě, 2 jsou diskutabilně originální :-) - a NA CO DO KINA - kdy minimálně jeden v aktuálním článku je nedoporučitelnej (podle vás).
Mě by se naopak líbilo, když by se číslovka v názvu měnila, přišlo by mi to osvěžující. Na co do kina: 2 originální únorové filmy. Na co se vysrat: 7 špatných únorových filmů. A máte hned rubriku navíc.
Přečetl tohle někdo kromě mě?
0 0
reagovat
11.01.2017 22:45:34

PorkChopExpress

Podle mě má, protože tu člověk právě zjistí, že se nejspíš nepoved. A nejde to i z toho důvodu, že to je výhled a ne rekap, takže tu z velký části bejvaj filmy, který ještě nikdo neviděl (teď je to opačně, protože máme zpoždění premiéry a napsal jsem to pozdě, ale primárně to je fakt výhled na ty nejvýraznější neznačkový věci se zhodnocením, jak by to mohlo dopadnout).
0 0
reagovat
11.01.2017 20:58:20
Nechcete vyhodit tu číslovku z názvu a dávat sem x filmů, který jsou opravdu originální nebo dobrý a stojí za vidění? Vždyť nedává smysl dát do článku s tímto názvem film, o kterým napíšete, že stojí za hovno.
0 0
reagovat
11.01.2017 20:33:56
La La Land za sebou, před sebou Pod rouškou noci a pravděpodobně Rozpolceného.
0 0
reagovat
11.01.2017 15:57:09
La la land a Rozpolcený!
0 0
reagovat
11.01.2017 14:30:08
Kvůli práci jsem se nemohl dostat na La la land a už to u nás nedávají, to mě dost mrzí. O to víc se budu klepat na blu ray, nicméně jsem fanda filmů z doby prohibice, ať už jde o Millerovu křižovatku nebo třeba Neuplatní, takže toho Bena v kině podpořím
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se