Liman natočí Justice League Dark


ikona
KarelR
dark universedcdoug limanjustice league dark
Batman se Supermanem dostanou nové kámoše. 

Foxové toho Gambita snad nenatočí. Studio se pořád kasá, že Channing Tatum v lednu vyrazí na plac, film teď ale (znovu) přišel o režiséra. Doug Liman (Na hraně zítřka) totiž utekl zpátky k Warnerům, kteří mu nabídli Justice League Dark. A jak to tak vypadá, obě strany si plácly.

 

Ano, velkou fantasy s Johnem Constantinem, Bažináčem, Deadmanem, Zatannou a démonem Etriganem původně chystal Guillermo del Toro (Warneří dokonce pořád vycházejí z jeho scénáře). Liman ji ale musí do velké míry překopat, aby splňovala nové plány, podle kterých se začlení do comicsového vesmíru od DC. Po Sebevražedném oddílu a Justice League tedy dojde na další týmovku. Akorát v ní bude, ehm, o něco víc nadpřirozena.

 

Na jednu stranu je super, že se Dark Universe (jak zní nový název filmu) hýbe kupředu. Na druhou ale půjde o další žonglování se spoustou postav, což při Limanově stylu pokus/omyl (pamatujete na Jumpera?) může dopadnout všelijak. Snad na plac dorazí nějaká hvězda, která by se podobně jako Tom Cruise ujala i produkce. Jinak nám nezbývá než doufat, že Liman spáchá další zázrak i bez ní.

---

Vytáhni v hospodě: Pokud máte doma blůčko Na hraně zítřka, určitě si pusťte 43 minut dlouhý dokument On the Edge with Doug Liman. Upřímnější zpověď o natáčení blockbusterů jen tak nenajdete (chaotik Liman tu většinu pre-produkce prostě hraje tenis) a budete mít ještě větší respekt pro Toma Cruise. Jen málokdo totiž umí ze svých spolupracovníků tak brilantně vyždímat maximum.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace