Hledá se nový Bond


ikona
KarelR
007james bondtom hiddleston
Může se jím stát Tom "Loki" Hiddleston? 

Kolem pětadvacáté bondovky se dějí celkem zajímavé věci. Zatímco si půlka internetu šušká o tom, zda Daniel Craig reálně odchází nebo ne (zatím se nic nepotvrdilo), producenti řeší, jestli celou ságu nepřesunou pod křídla Warner Bros. V Sony z toho nemají velkou radost a začínají o ni tvrdě bojovat. Práce na příštím filmu jsou ale v každém případě daleko a reálně by se něco mohlo dít až koncem roku

Už nyní nicméně probíhají schůzky s potenciálními Craigovými náhradníky. Jedná o páku, která ho má přesvědčit k návratu? Anebo se s ním dál vážně nepočítá? Po Spectre není jeho pozice zrovna pevná, přestože Barbara Broccoli tvrdí, že se ho ještě nechce vzdávat. I tak se ale sešla s Jamiem Bellem a především s Tomem Hiddlestonem, který je asi nejžhavějším kandidátem na nového Bonda.

 

Regulérní pokračování Spectre, ve kterém by se mimochodem vrátil i Christoph Waltz (podepsal smlouvu na tři filmy), je každopádně čím dál tím větší sci-fi. Už proto, že loňský film stál minimálně o 50 milionů víc než Skyfall a vydělal o 200 milionů méně, což se nepromíjí ani v okolí miliardové mety. Spíš tedy počítejte s tím, že nastoupí nová krev, ať už jí bude Hiddleston nebo někdo jiný. Na herci tahle série ostatně nikdy nestála a možná je vážně čas na to, aby si Bond přestal hrát na dinosaura a začal zase sypat hlášky a balit nejnovější sexbomby!

---

Vytáhni v hospodě: Pokud máte chuť na špetku bondovské atmosféry, dejte si letošní minisérii The Night Manager, v níž se Tom Hiddleston snaží dostat překupníka se zbraněmi s tváří Hugha Laurieho. Sice tam "chybí" akce, ale jinak je to málem bondovštější než Bond...

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace