Singer natočí 20 000 mil pod mořem


ikona
KarelR
20 000 mil pod morembryan singer
Dokáže Singer to, co nezvládl ani David Fincher? 

Bryan Singer dnes slaví 50. narozeniny (gratulace) a místo celodenního kalení sedí u Instagramu. Právě tam totiž oznámil, že jeho dalším filmem nebude X-Men: Něco, nýbrž 20 000 mil pod mořem.

Ano, klasiku Julese Vernea se dlouho snažil zadaptovat David Fincher, který chtěl do jedné z hlavních rolí obsadit Brada Pitta. Nakonec se ale projekt rozpadl a nyní přichází Singer, který se po X-Men: Apocalypse vrhne na velké dobrodružství Kapitána Nema (u mutantů prý zůstane jen jako producent).

 

Víme něco o obsazení? Zatím ani ťuk. Singer nicméně slibuje "epické a dojemné dobrodružství pro všechny věkové kategorie", tak doufejme, že to nedopadne jako Jack o obři. Jules Verne si totiž zaslouží prvotřídní péči!

---

Vytáhni v hospodě: X-Menovská sólovka Gambita přišla o režiséra, Rupert Wyatt (Zrození planety opic) ji musel opustit kvůli časové kolizi s jiným projektem. Snad Channing zavolá třeba Soderberghovi...

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace