Google nás zachrání před spoilery


ikona
KarelR
googlespoilersspoilery
Že by se blížila slastná doba uchovaných tajemství? 

Určitě to znáte. Sledujete populární seriál, ale nejste vysokoškolák, takže nemůžete novou Hru o trůny nakoukat už v deset dopoledne. Celý den se tedy těšíte, až si k ní vlezete večer. Jenže než udeří osmá hodina, půlka vašich přátel už na Facebooku oplakává postavy x a y. Dá se tohle zlo nějak řešit? Pokud si nehodláte vyndat z přátel každého, kdo tohle dělá (což by stejně nepomohlo kvůli diskutujícím "přátelům přátel"), jste víceméně v troubě.

 

Google teď ale vymyslel řešení a rovnou si ho nechal patentovat. Celý tenhle zázrak spočívá v novém softwaru, kterému vysvětlíte, co všechno sledujete nebo čtete, a on potom složitým algoritmem zneviditelní všechno, co by vám mohlo něco vyspoilerovat. Tohle důsledné snažení je samozřejmě v plenkách jak po stránce fungování, tak především po stránce šíření, protože Facebook nebo Twitter nemají sebemenší důvod používat software od Googlu. Určitě se ale jedná o vítaný směr myšlení, který by jednou mohl eliminovat stres lépe než kafe a cigára.

Věříte, že se tohohle upgradu jednou dočkáme? Nebo vám přijde až moc nereálný/neprotlačitelný konkurenci? Dejte vědět v diskuzi!

---

Vytáhni v hospodě: Zítra dorazí všech 13 dílů seriálového Daredevila, takže pevně doufáme ve spoilerovou obezřetnost...

Komentáře
VŠECHNY KOMENTÁŘE (24)
© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace