Fassbender jako Steve Jobs?


ikona
KarelR
jobsmichael fassbender
Tenhle projekt to vážně nemá jednoduché. 

Jobsovská sága pokračuje! Studio Sony k biografii Stevea Jobse nalákalo Davida Finchera nebo Leonarda DiCapria, žádný z nich ale dlouho nevydržel. Fincherovi studio nesehnalo Christiana Balea do hlavní role a DiCaprio dal přednost westernu The Revenant. Následně se projekt pokusili rozjet Danny Boyle a (paradoxně) Christian Bale, to ale byla jen další slepá ulička. Kde jsme tedy nyní? U jiného studia. A také u jiného představitele hlavní role.

Sáhodlouhý scénář Aarona Sorkina by měl stále zadaptovat Boyle. Projekt se ale přesunul ke studiu Universal (v Sony už na to asi neměli nervy) a o hlavní roli se momentálně zajímá Michael Fassbender. Opravdu se jí ujme? A co na to Seth Rogen, který si měl zahrát Steve Wozniaka, nebo taktéž zainteresovaná Jessica Chastain? Odpovědi na tyhle otázky budeme znát nejdříve za pár týdnů. Teď nicméně víme alespoň to, že Jobs přilákal Natalie Portman, která se aktivně snaží urvat "neznámou" roli.

 

Je Natálčina podoba s Jobsovou dcerou Lisou čistě náhodná? Těžko. Universal je tak na nejlepší cestě k solidnímu obsazení a vůbec k solidnímu filmu, protože Sorkin selhává jen málokdy a herci na jeho (a Boyleovo) jméno očividně slyší. Musíme proto doufat, že už nepřijdou žádná nemilá překvapení a do roka budeme ve frontě na lístky.

---

Vytáhni v hospodě: Třetí série Sorkinova seriálu Newsroom je (po odvysílaní tří ze šesti epizod) neskonale geniální. Konec hlášení.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace