Walken honí koule po stole...


ikona
imf
balls of furychristopher walken
 

Šílené zprávy nevyhledávám, honí mě po bytě, dokud neklesnu vyčerpáním. Nevím čím to je, ale v posledním týdnu se jich nakupilo až nezdravé množství. Já za to vážně nemůžu, o tomhle totiž nejde nenapsat.

A o čem vlastně? O Balls of Fury. Zatímco Rockstar Games se definitivně zbláznili a po veleúspěšných GTAčkách se pustili do simulátoru ping-pongu, Christopher Walken si zahraje ďábelského mafiána a přeborníka v ping-pongu zároveň. Je to místní kápo a s nikým se nemaže, ale má prostě slabůstku - rád si občas zahraje pinčes. Ve svém doupěti tak uspořádá supertajný ping-pongový turnaj, což vede CIA k jedinému možnému závěru - musí sehnat nějakého losera, který umí honit míčky po stole, aby se v zájmu lidstva na turnaj vydal a obstaral strýčku Samovi dost důkazů na případné zatčení. Mezi protivníky se však objeví i východoněmecký masér, který našemu hrdinovi způsobil trauma, po kterém chtěl doživotně s pálkou seknout. Teď už je ale pozdě couvnout - pálky jsou nažehleny, síťka napnutá, oči přiškvařené na zelený povrch stolu. Jde se na to!

V redakci jsme minimálně z půlky ping-pongu docela nakloněni, takže jakoukoliv zmínku o podobné žánrovce vítáme, ale tohle vypadá na příliš velkou legraci, než aby to byla pravda. Že by se tvůrčí tým seriálu Reno 911 (neznáme) snažil o špiónskou variaci na Vybíjenou říznutou parodii na Enter the Dragon? Ale co, hraje v tom Christopher Walken, ten prodá cokoliv... sledovali byste ho zaujatě i kdyby účinkoval v reklamě na teflonové pluhy. Natáčet se začne už v červnu.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace