Připravte si atomovky!


ikona
Mr. Hlad
wargames
Jak to vypadá s remakem osmdesátkové klasiky o začátku třetí světové války?  

Tak a čeká nás remake další osmdesátkové klasiky, v případě Wargames, které můžete znát i pod českým názvem Válečné hry, by to ale nemuselo být špatné. Když si totiž odečteme nostalgii, tak původní film z roku 1983 dnes už moc nefunguje, což je logické vzhledem k tomu, že se děj točí kolem počítačů. Tehdy byl hlavním hrdinou mladý geek David, jemuž se povedlo nabourat se do tajného armádního programu a téměř odstartuje třetí světovou válku. Ve své době šlo o hodně slušný hit a tohle téma by mohlo fungovat i dnes.

 

Nová verze se chystá už docela dlouho a motal se kolem ní Seth Gordon, tvůrce komedie Šéfové na zabití. Teď je ale všechno jinak. MGM totiž ukecalo chlapíka jménem Dean Israelite. Jeho jméno asi nikomu nic neřekne, ale momentálně dokončuje hodně zajímavě vypadající sci-fi o cestování časem Project Almanac. Hlavní hvězda se zatím ještě hledá, ale studio by rádo zlákalo Ansela Elgorta z romantiky Hvězdy nám nepřály nebo Tye Sheridana z dramatu Mud.

--- 

Vytáhni v hospodě: Jednu z rolí v původních Válečných hrách chtěli tvůrci nabídnout Johnu Lennonovi.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace