Rychlý a zběsilý spin-off s Rockem?


ikona
KarelR
Mohl by jeho polda dostat vlastní film? 

Ze závodnické série Rychle a zběsile se stala áčková akční sága, jejíž šestý díl přifrčí do kin co nevidět. Pokud ho nepotká zázračné finanční selhání, čeká nás pochopitelně sedmička (osmička, devítka...). Dwayne Johnson ale nyní potvrdil ještě jeden zajímavý nápad.

 

V Universalu totiž zvažují, že by jeho postava, agentské eso Luke Hobbs, mohla dostat vlastní film. U fanoušků se totiž těší obří popularitě a poté, co se Hobbs sejde s Domem a spol. na plátně podruhé, by scenáristé asi horko těžko přicházeli s dalšími veledůelžitými srazy. Snadno by se tak mohlo stát, že se cesty zlodějského a policajtského týmu na konci šestky rozdělí a každý si půjde vlastní cestou.

 

Je to špatný nápad? Vlastně ani ne. Universal by tak z jedné série efektivně udělal dvě, a do obou by pak mohl přivádět mladou krev a udržovat ji v chodu zhruba do soudného dne. Akční autohrátky si totiž v době comicsových borců stále hájí čestné místo, a i když se začíná množit konkurence (zejména celovečerák Need for Speed), Rychle a zběsile zřejmě jen tak něco nepřejede. Brali byste odsazení Hobbse do vlastního filmu? Nebo vám přijde, že bez plešouna a hezouna nemá tahle série šanci? Dejte vědět v diskuzi.

---

Vytáhni v hospodě: Bayovka Krev a pot (aka Pain and Gain) se do českých kin nakonec podívá už 9. května. Díky bohu, že si v CinemArtu ten srpnový odsun rozmysleli.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace