Pfister po Temném rytíři chystá debut


ikona
st39.6
batmanchristopher nolanthe dark knight rises
Dvorní kameraman Christophera Nolana po třetím Batmanovi natočí vlastní film 

Jestli něco dokáže filmovým fanouškům rozproudit krev v žilách, je to jakákoliv zpráva o novém projektu Christophera Nolana. Tu pro vás sice nemáme (a vůbec, kolem Temného rytíře je poslední dobou podezřelé ticho), novinka o Wallym Pfisterovi ale není o moc méně zajímavá. Dvorní kameraman Christophera Nolana, který s režisérem pracoval od Mementa na každém jeho filmu, se totiž rozhodl postoupit do další ligy a jakmile skončí práce na Temný rytíř povstal, pustí se do svého režijního debutu.

Ten by měl začít s pre-produkcí prakticky hned s tím, že se začne natáčet už na podzim. Jak se jmenuje? O čem bude? Na to je bohužel schopný odpovědět zatím jen málokdo, čerstvě zhotovený scénář totiž vyšel z pera nováčka a zatím nebyl pojmenován. Alcon Entertainment, které Pfisterův debut zaštítí, také nic neprozrazuje a omezuje se na pouhé "Jsme rádi, že se nám Wallyho podařilo po celé dekádě přemlouvání konečně dostat na režijní sesli".

Tahle slepota nás samozřejmě nutí hádat, vzhledem k tomu, jak si ale Wally Pfister sednul s Christopherem Nolanem, bychom se vůbec nedivili, kdyby se tento fenomenální kameraman rozhodl natočit něco ve stylu Mementa, tedy skromný thriller, který nás položí na lopatky především hutnou atmosférou a nějakým tím vychytralým scenáristickým zvratem. Wally Pfister samozřejmě měl od koho okoukávat, vždyť s Nolanem za posledních dvanáct let natočil Memento, Insomnii, dva (vlastně už tři) Batmany, Dokonalý trik a Počátek. Učil se od jednoho z nejlepších.

---

Vytáhni v hospodě: Wally Pfister se rozhodně nefláká, krom Nolanovek za posledních deset let stačil natočit ještě Moneyball, Tajemnou vraždu, dokument Marley, nebo třeba Loupež po italsku.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace