Angelina Jolie chce zabít Šípkovou Růženku


ikona
st39.6
angelina jolie
Angelina Jolie se po téměř dvou letech vrátí na stříbrná plátna 

Angelinu Jolie máme zafixovanou jako jednu z největších hereckých hvězd Hollywoodu, proto vás možná překvapí, že už je to rok a půl, co jsme jí naposled viděli na stříbrném plátně. Ne snad, že by se mezi tím flákala, stačila totiž zopakovat dabérskou roli v Kung Fu Pandě, střihnout si svůj režijní debut In the Land of Blood and Honey a určitě stihla nakoupit ještě tucet černoušků do své šťastné rodinky. Ale to jsou aktivity, na které u jednoho z nejprovařenějších filmových obličejů jaksi nejsme zvyklí. Chceme ho vidět na plátně.

Angelina je však při výběru svého dalšího filmu velice opatrná, s Cizincem se totiž právě před oním rokem a půl docela dost spálila a na rozdíl od Deppa nemá žádné Piráty z Karibiku, kterými by takový kiks napravila. Volba proto padla na jistotu: na pohádku od Disneyho.

Jednat se sice bude o reboot Šípkové růženky, vyloženou slaďárnu však nečekejte, Maleficent z pera Lindy Woolverton se totiž zaměřuje na zápornou postavu celého příběhu. A právě tu by si měla Angelina střihnout. Jolie považuje tento projekt za prioritu, nehrozí proto, že by se někdy v příštích měsících pouštěla do dlouho slibované bessonovky nebo do velkofilmové Kleopatry pod vedením Davida Finchera - ostatně ten upřednostňuje 20 000 mil pod mořem, takže času dost. Film měl původně režírovat Tim Burton (to bylo v době, kdy se uvažovalo o tom, že by se nová Růženka svezla na popularitě Alenky v říši divů) a později se kolem něj motali Darren Aronofsky, Guillermo Del Toro, David Yates nebo David O. Russel. Už podle výčtu jmen vám tedy musí být jasné, že by se z filmu mohla vyklubat trochu drsnější záležitost - i když se bude jednat především o rodinný film.

Režisérské křeslo však bude na konec říkat "pane" někomu úplně jinému - posadí se na něj Robert Stromberg, člověk zodpovědný za production design u filmů jako Avatar, Alenka v říši divů nebo chystaný Oz: The Great and Powerful (a za visuální efekty k téměř stovce dalších pecek). Takže sice debutant, ale rozhodně měl kde okoukávat.

© copyright 2000 - 2018.
Všechna práva vyhrazena.
Hosting zajišťuje: Stable.cz
Kontakty: Technická podpora | Redakce

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se na MovieZone zaregistrovali.

Přihlášení


Registrace